Naga Markets345

Optymizm, jaki zapanował na wczorajszej sesji po informacjach z Kremla na temat szansy na porozumienie w sprawie uregulowania konfliktu na Ukrainie wyniósł indeks WIG20 (WIG20, 2513.96 +2.06%, News) na zamknięciu do poziomu 2514 pkt. (+2,06%).

Dzisiejsza sesja na warszawskim parkiecie również zapowiada się interesująco, tym razem ze względu na posiedzenie EBC. Sytuacja techniczna indeksu WIG20 pozwala w dniu dzisiejszym wyznaczyć opory na poziomach 2527 pkt. oraz 2547 pkt. Gdyby jednak doszło do ruchu korekcyjnego należałoby oczekiwać wsparć w okolicy 2500 pkt., 2479 pkt. i 2459 pkt. Z publikowanych dzisiaj danych makro na uwagę zasługują informacje na temat lipcowych zamówień w przemyśle niemieckim oraz dane z amerykańskiego rynku pracy.

Ponadto uwagę rynków finansowych przyciągną decyzje Banku Anglii i EBC w sprawie wysokości stóp procentowych oraz konferencja prasowa szefa EBC Mario Draghi. Nadal w centrum uwagi pozostają wydarzenia związane z konfliktem na Ukrainie.

Zespół analiz Invest Tracer.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEdek na jutro… 4 września 2014 roku.
Następny artykułPrzegląd setupów Price Action 4 września 2014: EURAUD, EURJPY, GBPJPY, GBPUSD, XAUUSD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here