Naga Markets08092014_komentarz_przed_sesja_wykres1

Po ubiegłotygodniowych decyzjach Europejskiego Banku Centralnego (ECB), który obniżył główną stopę referencyjną o 10 pkt. bazowych oraz zapowiedział uruchomienie skupu papierów zabezpieczonych aktywami (ABS), a także podpisaniu rozejmu między Ukrainą a separatystami otwierają się możliwości kontynuacji na warszawskim parkiecie ubiegłotygodniowej tendencji.

Układ wykresu jest jednak niejednoznaczny wskazując pierwszy opór na poziomie 2545 pkt. (76,4% zniesienia Fibonacciego), a kolejny dopiero w okolicy 2627 pkt. Zakładamy jednak, że w dniu dzisiejszym prawdopodobieństwo korekty jest znaczne. W tej sytuacji pierwsze wsparcie można wskazać na poziomie 2502 pkt. a mojego przełamaniu na linii 2462 pkt.

Z publikowanych dzisiaj danych makro wpływ na rynek mogą wywierać dane na temat bilansu handlu zagranicznego z Chin oraz z Niemiec. W centrum uwagi może być również publikowany dzisiaj w Eurolandzie indeks Sentix.

Zespół analiz Invest Tracer.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEdek na jutro… 8-12 września 2014 roku.
Następny artykułNial Fuller’s Price Action – tygodniowe spojrzenie na rynki 8-12 września
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here