Naga MarketsCiekawy przebieg piątkowej sesji na Wall Street daje szansę na pozytywne otwarcie nowego tygodnia na giełdach Europejskich. Warszawski parkiet nie powinien stanowić wyjątku. Układ techniczny indeksu WIG20 o interwale godzinowym pozwala postawić hipotezę o budowie formacji oRGR. Wsparcie wynikające z tej formacji znajduje się na poziomie 2390 pkt., a opór (linia szyi) w okolicy 2413 pkt.

W sytuacji gdyby została pokonana linia szyi zostałaby potwierdzona formacja oRGR a tym samym jej zasięg z oporami na poziomach 2432 pkt. oraz 2452 pkt., Jeżeli jednak formacja zostałaby zanegowana poprzez przełamanie wsparcia na poziomie 2390 pkt., kolejnych wsparć należy oczekiwać na poziomach 2375 pkt. i 2352 pkt.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dzisiejszą uwagę inwestorów mogą przyciągnąć dane na temat wrześniowej inflacji PPI z Niemiec oraz dane na temat sierpniowego bilansu płatniczego w strefie Euro. Ponadto wpływ na rynki akcji mogą mieć dzisiaj publikowane przed rozpoczęciem sesji na Wall Street wyniki finansowe spółkiHalliburton,a po jej zakończeniu Apple, IBMorazTexas Instruments.

InvestTracer.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here