Sesja Q&A z Traderem21 – Transmisja z #83 Trading Jam Session

Naga MarketsW dniu dzisiejszym (piątek, 18.08.2017 r.) gościem specjalnym podczas #83 Trading Jam Session będzie Trader21, autor bloga Independent Trader. Osoby Tradera21 zapewne nie trzeba nikomu przedstawiać, warto jednak przypomnieć, że podczas tegorocznej konferencji FxCuffs zdobył on aż dwie statuetki: za osobowość roku oraz za blog roku.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni członkowie grupy Trading Jam Session PL głosowali na jaki temat prelekcji chcieliby wysłuchać i przygotowywali konkretne pytania dla Tradera21. W związku z powyższym, po godzinie 12:00, podczas dzisiejszego, 83. już spotkania Trading Jam Session przeprowadzone zostanie nagranie w formie sesji Q&A.

Te artykuły również Cię zainteresują
Obejrzyj transmisję na żywoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPula miliona dolarów oszczędności w Pepperstone! Skorzystaj z promocyjnych spreadów i prowizji
Następny artykułGuten Morgen DAX 18.08.2017
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here