Naga MarketsJuż za niespełna miesiąc, w dniach 14-18 kwietnia 2021 roku odbędzie się kolejna edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs. Będzie to już siódma odsłona wydarzenia, które rok rocznie przyciąga kilka tysięcy uczestników, mających możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez ponad 100 ekspertów z rynków akcji, walut, surowców, kryptowalut, funduszy inwestycyjnych, nieruchomości czy inwestycji alternatywnych.

  • Trader21 będzie jednym z prelegentów konferencji Invest Cuffs
  • 14 kwietnia 2021 r. przeprowadzona zostanie sesja pytań i odpowiedzi z Traderem21
  • Jeżeli chciałbym zadać Traderowi21 jakieś pytanie, napisz je w komentarzu
  • Na Wasze pytania czekamy do końca marca br.

Virtual Congress

Przez wzgląd na wprowadzone obostrzenia i zakaz organizacji imprez masowych, tegoroczna edycja Invest Cuffs odbędzie się w formie e-targów oraz e-konferencji. Specjalnie na tą okazję, fundacja Invest Cuffs przygotowuje wirtualne centrum kongresowe, które podzielone zostanie na strefy ogólne oraz strefy tematyczne, by łatwo trafić do wystawców oferujących najbardziej interesujące treści.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zapytaj Tradera21

Jednym z gości tego wydarzenia będzie Trader21, twórca bloga Independent Trader oraz autor książki Inteligentny Inwestor XXI wieku. Podczas trwającego aż trzy godziny panelu zostanie przeprowadzona sesja pytań i odpowiedzi, w trakcie której Trader21 odpowie na pytania uczestników konferencji.

Jeżeli chciałbyś więc zadać Traderowi21 jakieś konkretne pytanie, masz teraz taką możliwość.

Może Cię zainteresować: Jack Schwager gościem specjalnym Invest Cuffs!

Mimo, że uczestnicy konferencji będą mogli wysłuchać odpowiedzi Tradera21 14 kwietnia br. od godziny 19:00 do 21:00, to przez wgląd pewne ograniczenia, sesja Q&A przeprowadzona i nagrana zostanie klika dni wcześniej. Z tego właśnie powodu, każdy kto chciałby zadać Traderowi21 jakieś konkretne pytanie, może zrobić to wpisując je w komentarzu pod tym artykułem, bądź poprzez dodanie posta w dyskusji na facebooku (tutaj).

Na Wasze pytania czekamy do końca marca br.

Więcej informacji na temat Invest Cuffs 2021, w tym listę prelegentów i wystawców oraz formularz rejestracyjny do serwisu VOD, gdzie transmitowana będzie tegoroczna edycja konferencji i zawierającego nagrania prelekcji z poprzednich lat znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pgnige akcje | cena dolara | giełda rekomendacje | biomed kurs | ropa wti kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykuł11 spółek odnotowało rekord notowań w piątek. Akcje spółki KGHM zyskały ponad 6%!
Następny artykułFranka szwajcarskiego (CHF) czeka osłabienie według oczekiwań analityków
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here