Naga Markets

Już od środy, w dniach 14-18 kwietnia 2021 roku startuje kolejna edycja największego wydarzenia związanego z rynkami finansowymi w Polsce, czyli Konferencji i Targów Invest Cuffs. Będzie to już siódma odsłona wydarzenia, które co roku przyciąga kilka tysięcy uczestników, mających możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez ponad 100 ekspertów z rynków akcji, walut, surowców, kryptowalut, funduszy inwestycyjnych, nieruchomości czy inwestycji alternatywnych.

  • Paweł Śliwiński, prezes INC S.A. będzie jednym z prelegentów konferencji Invest Cuffs 2021
  • 16 kwietnia 2021 r. Paweł Śliwinski wygłosi prelekcję “NewConnect i crowdfunding – konkurencja czy symbioza?”
  • W drugiej jej części, prezes INC odpowie na pytania zadane przez Was

Virtual Congress

Przez wzgląd na wprowadzone obostrzenia i zakaz organizacji imprez masowych, tegoroczna edycja Invest Cuffs odbędzie się w formie e-targów oraz e-konferencji. Specjalnie na tą okazję, fundacja Invest Cuffs przygotowuje wirtualne centrum kongresowe, które podzielone zostanie na strefy ogólne oraz strefy tematyczne, by łatwo trafić do wystawców oferujących najbardziej interesujące treści.Zapytaj Pawła Śliwińskiego, prezesa INC S.A.

Jednym z gości tego wydarzenia będzie Przemysław Śliwiński, prezes INC, notowanej spółki giełdowej, która 

INC słynie wśród inwestorów jednak przede wszystkim z przeprowadzania giełdowych debiutów. W 2021 roku spółka planuje dokonanie aż 20 IPO na warszawskim parkiecie!

May be an image of 1 person and text that says "ZAPYTAJ PAWŁA ŚLIWIŃSKIEGO SESJA Q&A Z PREZESEM INC S.A. 16.04.2021"Jeżeli chciałbyś więc zadać Pawłowi Śliwińskiemu jakieś konkretne pytanie, masz teraz taką możliwość.

Może Cię zainteresować: JACK SCHWAGER gościem specjalnym Invest Cuffs!

Mimo, że uczestnicy konferencji będą mogli wysłuchać wykładu Pawła Śliwińskiego od 9:00 do 10:00 w piątek 16 kwietnia, to przez wgląd na pewne ograniczenia, już wcześniej zbieramy pytania. Z tego właśnie powodu, każdy kto chciałby zadać prezesowi INC S.A. jakieś konkretne pytanie, może zrobić to wpisując je w komentarzu pod tym artykułem, bądź poprzez dodanie posta w dyskusji na facebooku (tutaj).

Więcej informacji na temat Invest Cuffs 2021, w tym listę prelegentów i wystawców oraz formularz rejestracyjny do serwisu VOD, gdzie transmitowana będzie tegoroczna edycja konferencji i zawierającego nagrania prelekcji z poprzednich lat znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia.

XTB
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs nasdaq | bitcoin spekulacje | ropa wti notowania | nasdaq | biomed lublin notowania spółki publiczne |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here