Naga MarketsSescom rekomenduje 0,4 zł dywidendy na akcję z zysku za r.obr. 2019/2020Sescom zarekomendował akcjonariuszom przeznaczenie części jednostkowego zysku netto w wysokości 819 674 zł na dywidendę, co oznacza wypłatę w wysokości 0,4 zł na akcję, podała spółka.

Sescom zarekomendował akcjonariuszom przeznaczenie części jednostkowego zysku netto na dywidendę

“Działając zgodnie z polityką dywidendy w spółce Sescom, zarząd emitenta zarekomendował walnemu zgromadzeniu spółki przeznaczenie części zysku netto Sescom S.A. w wysokości 819 674 zł na wypłatę dywidendy w kwocie 0,4 zł na 1 akcję” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jednostkowy zysk netto spółki za rok obrotowy 2019/2020 wyniósł 4 085 106,85 zł.

“Zarząd emitenta uzasadnia swoją decyzję dobrą sytuacją finansową spółki oraz wzrostem poziomu dostępnych środków pieniężnych. Jednocześnie zarząd zapewnia, że wypłata rekomendowanej kwoty dywidendy nie spowoduje przesunięcia ani zaniechania zaplanowanych projektów inwestycyjnych” – czytamy dalej.

Grupa kapitałowa Sescom specjalizuje się w zarządzaniu i świadczeniu usług facility management dla klientów sieciowych (usługi serwisu urządzeń HVAC, serwisu infrastruktury IT oraz serwisu chłodniczego, elektrycznego i budowlanego). Rozwiązania spółki zapewniają oszczędności w obsłudze technicznej obiektów oraz w zużyciu mediów. Spółka przeniosła notowania na rynek główny GPW w marcu 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here