Naga MarketssescomSescom poszukuje obecnie celów do przejęcia na takich rynkach, jak: Niemcy, kraje Beneluksu i Wielkiej Brytanii, poinformował prezes Sławomir Halbryt.

“Bardzo intensywnie nad tym [tj. akwizycjami] pracujemy mamy, już dwa doświadczenia. […]  Będziemy również spoglądać na polski rynek, ponieważ tutaj widzimy pewne możliwości, chociaż dla nas jest to najbardziej dojrzały rynek, gdzie czujemy się bardzo dobrze. Dzisiaj bardzo dużo pracy wkładamy w akwizycje zagraniczne: Niemcy, Beneluks i Wielka Brytania to są te kierunki naszego pierwszego kroku” – powiedział Halbryt podczas prezentacji na GPW Innovation Day.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dodał, że na tych rynkach jak Niemcy, Beneluks i Wielka Brytania spółka rozwija swoje usługi, ale myśli także o wejściu do krajów Afryki Północnej czy Bliskiego Wschodu (przede wszystkim Turcja), a także Ameryki Północnej.

Grupa kapitałowa Sescom specjalizuje się w zarządzaniu i świadczeniu usług facility management dla klientów sieciowych (usługi serwisu urządzeń HVAC, serwisu infrastruktury IT oraz serwisu chłodniczego, elektrycznego i budowlanego). Rozwiązania spółki zapewniają oszczędności w obsłudze technicznej obiektów oraz w zużyciu mediów. Spółka przeniosła notowania na rynek główny GPW w marcu 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here