Naga MarketsNajpopularniejszy tytułu notowanego na NewConnect studia Draw Distance – Serial Cleaner – trafił do ponad miliona posiadaczy na wszystkich dostępnych platformach: PC, Mac, Linux oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Wydawcą projektu jest brytyjski Curve Digital, który częściowo sfinansował produkcję gry. W najbliższych dniach studio planuje wyprzedaże Serial Cleanera w wybranych sklepach.

Serial “Cleaner” trafił do ponad miliona posiadaczy na wszystkich dostępnych platformach

– Z satysfakcją informujemy, że nasz autorski projekt – Serial Cleaner, w którym liczą się przede wszystkim fabuła, klimat, dynamiczna akcja i oryginalny styl graficzny, przekroczył milion posiadaczy na wszystkich platformach – informuje Michał Mielcarek, prezes Draw Distance. Podkreśla przy tym, jak ważny jest tak zwany „długi ogon” sprzedaży gry. – Pierwsze wyniki sprzedaży były poniżej naszych oczekiwań. Jednak w przypadku gier niezależnych nie należy sugerować się tylko nimi. Dzięki licznym wyprzedażom i wspólnym działaniom z wydawcą – znaną brytyjską firmą Curve Digital, udało nam się osiągnąć tak dobry wynik i zbudować wokół tytułu liczną społeczność graczy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Gra dwukrotnie trafiła do abonamentu Twitch Prime. Była również obecna w Humble Montly (obecnie Humble Choice), a także w zestawie Curve Digital Humble Bundle. Dzięki współpracy z Limited Run ukazała się również limitowana pudełkowa edycja Serial Cleaner na platformę PlayStation 4. – To pokazuje, że istnieją alternatywy dla klasycznych metod sprzedaży gry i umiemy z nich korzystać. Będziemy prowadzili podobne działania dla naszych kolejnych tytułów, w tym oczywiście obu gier z serii Vampire: The Masquerade. – mówi Michał Mielcarek.

Zadaniem gracza jest wcielenie się w „czyściciela” i posprzątanie miejsca zbrodni. W tym celu musi pozbyć się ciał, wyczyścić plamy krwi oraz ukryć broń i inne obciążające dowody, tak aby nie zostać zauważonym przez stróżów prawa. – Akcja gry osadzona jest w latach 70. zeszłego stulecia. To okres wzmożonej aktywności seryjnych zabójców w Stanach Zjednoczonych, co pasowało do tematyki gry. Ponadto to dziesięciolecie jest rzadko pokazywane w grach wideo, dzięki czemu Serial Cleaner dodatkowo wyróżnia się na tle innych tytułów – dodaje prezes Draw Distance.

Oprócz 20 poziomów tworzących główną kampanię fabularną gry, dostępnych jest także 10 dodatkowych misji inspirowanych popularnymi filmami z lat 70. XX wieku tj. Mechaniczna Pomarańcza, Monty Python i Święty Graal, Taksówkarz czy Suspiria. Gra oferuje również tryb wyzwań dla najbardziej wymagających graczy.

W najbliższych dniach studio planuje wyprzedaże Serial Cleanera w wybranych sklepach. Gra będzie dostępna po niższej cenie m.in. na platformie PlayStation 4, a od 1 czerwca także w Nintendo eShop. – Kluczowe są przede wszystkim promocje na platformie Switch. Dzięki wysokim zniżkom sięgającym 90proc., jednorazowo sprzedaje się nawet ponad 20 tys. egzemplarzy gry. To świetny wynik dla tytułu obecnego na rynku od prawie trzech lat – dopowiada Mielcarek.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPracownia Nowych Technologii kończy działalność
Następny artykułO wykresach ani słowa: GBP/USD, NZD/USD, CHF/JPY
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here