Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w webinariach dotyczących opcji binarnych – aktualną rozpiskę znajdziecie zawsze na stronie OptionTrade oraz na portalu Comparic. Całość w pełni darmowa, prowadzona przez naszych redaktorów! Już dzisiaj wprowadzenie do inwestowania Marcina Nowogórskiego!


Dzisiejszy kalendarz jest tak naprawdę pusty. Oprócz publikacji kanadyjskiego housing starts (14:15) oraz pozwoleń na budowę (14:30)  nie dzieje się w nim tak naprawdę nic.

Istotne informacje pojawiły się jednak w nocy. Mowa tutaj przede wszystkim o finalnym odczycie japońskiego PKB. O ile listopadowe prognozy były silnie niekorzystne, to ostateczne odczyty okazały się jeszcze gorsze. Produkt krajowy brutto za trzeci kwartał uplasował się na poziomie -0.5% (oczekiwano -0.1%) natomiast w ujęciu rocznym na -1.9% (oczekiwano -0.5%). Recesja w Japonii stała się więc faktem.

Co czeka nas natomiast we wtorek? Pod kątem danych makroekonomicznych znowu raczej spokojny dzień – możemy więc skupić się na stricte technicznym handlu.

Silne i słabe aktywa finansowe

Zarówno euro, szterling, jak i dolar w piątek silnie spadały. Na początku tego tygodnia ruchy są kontynuowane. Warto szukać okazji sprzedażowych na wszelakich korektach wzrostowych.

SILNE: USD, CAD

SŁABE: GBP, EUR, AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia – Seria wsparć na EUR/JPY

Dzisiaj w Comparic przygotowaliśmy dla Was trzy analizy techniczne pod opcje binarne:

– AUD/NZD – konsolidacja nad ważnym poziomem

– USD/CAD – reakcja na opór

NZD/JPY – kanał wzrostowy H1

EUR/JPY na wykresie H4 pokonało w piątek lokalne maksimum z drugiej połowy listopada na poziomie 149.136. Początek sesji poniedziałkowej przyniósł jednak silny ruch w dół, który zatrzymał się niemal co do pipsa na 78.6% zniesienia ruchu spadkowego pomiędzy 20-21 listopada.

EURJPYH4 08.12

Zniesienie jest wspierane również przez lokalną strefę oporu oraz dodatkowy horyzontalny poziom wsparcia na 148.184.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here