Naga MarketsInwestowanie 2.0 – Tylko dla profesjonalnych inwestorów to spotkanie powstałe na potrzeby inwestorów chcących mieć alternatywę dla rynku CFD. 

Handel na rynku akcyjnym? Opieranie się o zrównoważone podejście, uwzględniając strategie opcyjne? A może rynek futures wraz z ETF? O tym będziemy mieć przyjemność poprowadzić dla inwestorów spotkanie, które zainicjuje przedstawienie platformy skupiającej w sobie najważniejsze elementy w jednym miejscu. Zapraszamy na spotkanie o godzinie 18:00!


Możliwości inwestowania na rynkach finansowych od lat przyciąga uwagę osób z nadwyżkami finansowymi. Czy jednak wybierają oni odpowiednie rozwiązania dla swoich pieniędzy?

Jeśli zastanawiasz się, jak optymalnie podchodzić do inwestowania w instrumenty finansowe, jesteś w dobrym miejscu!

Podczas tego spotkania eksperci – Maksymilian Bączkowski i Krzysztof Kamiński omówią unikalne instrumenty finansowe i klasy aktywów, jakie można znaleźć na platformie transakcyjnej jednej z czołowych firm inwestycyjnych – Exante. Dowiesz się również, w jaki sposób podejść do analizowania tych instrumentów i jakie strategie możesz wykorzystać.

W trakcie tego spotkania poznasz:

W trakcie tego webinaru poznasz:
• Dlaczego warto mieć alternatywę od handlu CFD
• Jakie rynki wykorzystuje handel profesjonalny
• All in one – czyli narzędzia i opcje w jednym miejscu


Partnerem szkolenia jest EXANTE, firma inwestycyjna oferująca rozwiązania dla profesjonalnych inwestorów oraz osób, które szukają dostępu do globalnych rynków w jednym miejscu. Jeśli chcesz sprawdzić ofertę EXANTE, przejdź na stronę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here