Naga MarketsRośnie liczba bankructw w USA i Kanadzie w sektorze naftowym i gazowym. W 2019 roku wzrosła o 50% r/r wynosząc 42 upadłości (w 2018 roku zanotowano 28 upadłości). Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Niskie ceny surowców przyczyną licznych bankructw

Przyczyną są bardzo niskie ceny ropy i gazu na północnoamerykańskim rynku. W latach 2015-2019 upadłość na kontynencie ogłosiło 208 firm wydobywających ropę i gaz ziemny.

Analitycy pokazują, że wydarzenia ostatnich miesięcy takie jak atak na saudyjskie rafinerie, zabicie generała z kraju OPEC czy wstrzymanie produkcji w Libii nie zmieniają cen na rynku w dłuższej perspektywie. Firmy świadczące usługi serwisowe na polach naftowych także zanotowały więcej bankructw: 21 z nich upadło w 2019 roku (w 2018 roku – 12) – oznajmił Bogusz Kasowski.


Trading na profesjonalnym poziomie wymaga dostępu do prawdziwych rynków z prawdziwym brokerem.
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here