Naga MarketsLogo giełdy coinbaseŚwiatowej sławy tenisistka Serena Williams napisała w poście na Instagramie opublikowanym 17 kwietnia, że ​​w 2014 r. rozpoczęła działalność inwestycyjną w ramach Serena Ventures. Po cichu zainwestowała w ten sposób w ponad 30 firm, w tym w bardzo popularną dziś giełdę kryptowalut – Coinbase.

Według oficjalnej strony internetowej Serena Ventures, kapitalizacja całego portfela inwestycyjnego firmy wynosi dziś ponad 12 mld USD. Na stronie www odnotowano ponadto, że fundusz koncentruje się na firmach, które są na wczesnym etapie rozwoju i zachęca do współpracy “między spółkami portfelowymi i rozszerza możliwości współpracy”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Mistrzyni nie tylko w sporcie?

Według Wikipedii Williams zdobyła aż cztery złote medale na igrzyskach olimpijskich. Jest też zdobywczynią Niekalendarzowego Wielkiego Szlema w grze pojedynczej i podwójnej, a także Karierowego Złotego Wielkiego Szlema – także w grze pojedynczej i podwójnej. Wielokrotnie zdobywała nagrody WTA w różnych kategoriach.

Zgodnie z wyliczeniami analityków z sierpnia ubiegłego roku, jej wartość netto wynosi około 180 milionów dolarów. Co może mieć wpływ na jej decyzje inwestycyjne, 29 grudnia 2016 zaręczyła się z amerykańskim przedsiębiorcą, współtwórcą serwisu Reddit, Alexisem Ohanianem.

Przyszłość rynku?

Reuters twierdzi, że inwestycje typu venture capital w kryptowaluty i start-upy z rynku blockchaina prawdopodobnie osiągną nowy, najwyższy poziom w 2019 roku.

Ponadto raport IDC Government Insights twierdzi, że rząd federalny Stanów Zjednoczonych ma zwiększyć swoje wydatki na cele związane z blockchainem do 123,5 mln USD do 2022 r. Oznacza to wzrost o ponad 1000% w porównaniu z 10,7 mln USD wydanymi na to w 2017 r.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here