Naga Markets

Serdecznie zapraszamy na XXVII edycję Konferencji WallStreet w dniach 26 do 28 maja 2023 r.Zapraszamy na 27 edycję Konferencji WallStreet – największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W tegorocznej edycji dołączył także współorganizator – Klub Przedsiębiorczości, a portal Comparic.pl objął wydarzenie swoim patronatem medialnym. Konferencja WallStreet 27 odbędzie się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w dniach 26-28 maja 2023 r.

Już w maju odbędzie się kolejna edycja konferencji WallStreet

Przez 3 dni inwestorzy, analitycy, przedstawiciele spółek, organów nadzoru i innych instytucji tworzących polski rynek kapitałowy dyskutować będą o jego aktualnej kondycji i perspektywach rozwoju. Jak zwykle, nie zabraknie też solidnej dawki edukacji w zakresie najważniejszych i najbardziej aktualnych tematów związanych z inwestowaniem w różne rodzaje aktywów.Doroczna konferencja WallStreet to największe w Polsce spotkanie inwestorów indywidualnych, przedsiębiorców, przedstawicieli spółek i instytucji tworzących rynek kapitałowy czy też funduszy inwestycyjnych. Poza solidną dawką wiedzy na temat inwestowania i prowadzenia biznesu, WallStreet dostarcza także wiele możliwości do nawiązania kontaktów.

Przez trzy dni, w jednym miejscu zgromadzi się ponad 1000 inwestorów i przedsiębiorców, którzy będą mogli uczestniczyć w dziesiątkach wykładów, paneli dyskusyjnych i debat gospodarczych z najbardziej uznanymi ekspertami w naszym kraju.

W trakcie weekendu:

✔️ zdobędziesz nową, praktyczną wiedzę i umiejętności, które zaprocentują w Twoim biznesie i w Twoich kolejnych inwestycjach

✔️ poznasz osobiście przedstawicieli czołowych polskich spółek giełdowych, przedstawicieli biur maklerskich, start-up’ów oraz kluczowych instytucji rynkowych.

✔️ nawiążesz nowe relacje biznesowe oraz kontakty prywatne z inwestorami i przedsiębiorcami, a może nawet spotkasz starych znajomych,

AVA Trade

✔️ weźmiesz udział w licznych atrakcjach dodatkowych, takich jak: uroczysta gala w piątek, połączona z aż dwoma koncertami na żywo oraz wręczeniem nagród dla Herosów Rynku Kapitałowego. W sobotni wieczór czeka na Ciebie impreza plenerowa połączona z grillem oraz atrakcja-niespodzianka. W czasie wolnym możesz skorzystać z hotelowych atrakcji, pakietów SPA i uroków Karpacza. Nastaw się na wyjątkową mieszankę wiedzy, nowych kontaktów i świetnej zabawy u podnóża gór.

W gronie wykładowców i panelistów na WallStreet 27 znajdą się m.in.:

Gość specjalny – Michał Szafrański, autor bloga Jak Oszczędzać Pieniądze, a także Rafał Glinicki, Paweł Szczepanik, Marek Zuber, Mateusz Samołyk, Piotr Cieślak, Bartosz Szyma, Janusz Grabowski, Tomasz Skolimowski, Artur Wiśniewski, Przemysław Staniszewski, Adrian Mackiewicz, Radosław Chodkowski, Tomasz Prusek oraz Tomasz Jaroszek. W najbliższych tygodniach do tego grona dołączą kolejne osoby związane z polskim rynkiem kapitałowym.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WALLSTREET 27

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia, program, sylwetki prelegentów oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl

Serdecznie zapraszamy! Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPiątkowe kursy walut dolar, funt, frank i euro, 17 marca 2023 roku
Następny artykułPoranek z rynkami – waluty, bitcoin, surowce, DAX oraz metale 17.03.2023 [WIDEO]
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here