Naga MarketsSensus Capital Markets precyzuje ofertę dla wymagających klientów z Polski. Ten maltański broker o niemieckim rodowodzie wszedł niedawno do Polski oferując traderom wyjątkowo niskie spread’y i rynkową egzekucję zleceń (DMA). Firma oferuje konta od 200 euro przy prowizji 13 euro za obrót 1 lot i możliwość negocjacji warunków przy większych depozytach. W polskim środowisku Forex rozgorzała dyskusja na temat negocjacji i niechęci do tak sformułowanej oferty. W wyniku ustaleń z Comparic, przedstawiciel Sensus Capital – pan Bartosz Gawroński – zgodził się doprecyzować warunki prowizji, które dotychczas można było uzyskać tylko w indywidualnych negocjacjach.

“Nasze podejście związane z negocjacjami warunków nie było dopasowane do polskiego rynku, gdzie Polacy wyraźnie nie lubią się targować i pragną z góry dostać najlepszą możliwą ofertę. Do tej pory współpracowaliśmy z klientami, którzy już od wejścia domagali się indywidualnego traktowania. Widząc jednak, że słowo ‘negocjacje’ zostało źle odebrane, postanowiliśmy otwarcie postawić sprawę i pokazać na co polscy traderzy mogą u nas liczyć.”

Sensus oferuje obniżkę prowizji do 10 euro (z 13 EUR wcześniej) za pełny lot na kontach standardowych (od 200 do 10’000 EUR), a konta od 10’000 EUR cieszyć się będą prowizją 7 EUR. Ważne, aby rejestracja odbyła się przez link znajdujący się w portalu Comparic.  Pan Bartosz Gawroński podkreśla także, że spread’y w Sensus Capital Markets są jednymi z najlepszych na rynku nie tylko na 3 najpopularniejszych parach, ale też na pozostałych, gdzie wielu “tanich” brokerów ma znacznie słabszą ofertę. Na pytanie, jaka jest różnica czy zapłacimy prowizję w spreadzie czy osobno, przedstawiciel brokera odpowiada krótko: “Prowizja nie aktywuje Państwu zlecenia Stop.”

Dla osób pragnących handlować kwotami powyżej 25’000 EUR pan Bartosz Gawroński ma dodatkowe korzyści, których jednak nie chciał zdradzić publicznie.

“Wciąż pragniemy zachować nieco indywidualnego podejścia do klientów, którego każdy oczekuje w bezpośrednim kontakcie. Zachęcam Państwa do kontaktu zarówno przez e-mail, jak i skype.”

Skype: bartigaw

E-mail: b.gawronski@sensus-capital.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here