Naga MarketsWarszawa

Już 17 października o godzinie 12:00 rozpocznie się seminarium inwestycyjne „Fundamenty kontra Technika”, które zostanie poprowadzone przez wieloletnich praktyków rynkowych: Bartosza Zawadzkiego – Szefa Działu Analiz Admiral Markets oraz Marcina Kiepasa – Głównego Analityka Admiral Markets.

Od dawna traderzy spierają się o to, czy bardziej wartościowa przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych jest analiza techniczna, czy też może analiza fundamentalna. Podczas seminarium przedstawione zostaną dwa całkowicie różne spojrzenia na rynek – analityka technicznego oraz analityka fundamentalnego. Dla Ciebie będzie to doskonała szansa porównania wszystkich zalet oraz wad obu sposobów analizowania rynku i wybrania tego, który jest dla Ciebie bardziej odpowiedni.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

W trakcie spotkania dowiesz się jak waluty, spółki i indeksy na całym świecie reagują na publikacje danych makroekonomicznych i przede wszystkim, które z tych informacji mogą najbardziej zatrząść notowaniami. Usłyszysz tutaj jaki wpływ na notowania mają decyzje rządów i banków centralnych poszczególnych państw, a także jak zmiany na rynkach i instrumentach finansowych wpływają wzajemnie na siebie. Zyskasz wiedzę, która pozwoli Ci wykorzystać rynkowe zależności i prognozy do przewidywania przyszłych zmian cen na dowolnych instrumentach finansowych. Poznasz także możliwości, jakie niosą za sobą informacje z kraju i zagranicy i dowiesz się w jaki sposób wykorzystać je w praktyce w codziennym tradingu. Jeżeli chcesz handlować na podstawie danych makroekonomicznych – nie może Ciebie tutaj zabraknąć.

W kolejnej części spotkania nadejdzie czas na segment dotyczący analizy technicznej, podczas którego poznasz metody analizy wykresów wykorzystywane przez najlepszych inwestorów. Zobaczysz jak na podstawie zmian ceny przewidywać przyszłe ruchy na rynku. Dowiesz się, w jaki sposób wyznaczać panujące trendy i jak rozpoznawać formacje cenowe na dowolnych instrumentach. Będziesz zaskoczony tym, jak wiele może powiedzieć Ci tylko i wyłącznie cena. Usłyszysz także, jak ruchy na różnych instrumentach wpływają na siebie wzajemnie. Zdobędziesz tutaj wiedzę bezcenną dla każdego technicznego Tradera!

Podsumowanie seminarium “Fundamenty kontra Technika” oraz sesja Q&A będą doskonałą okazją do tego, żeby skonfrontować obie metody prognozowania przyszłych trendów rynkowych. Wieloletnie doświadczenie Ekspertów Admiral Markets, ich odmienne spojrzenia na rynek i trading oraz ich prognozy rynkowe gwarantują, że znajdziesz tu odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Przyjdź na bezpłatne seminarium stacjonarne Admiral Markets i przekonaj się co wyniknie z bezpośredniej konfrontacji fundamentów i techniki.

Czas i miejsce spotkania

17 października, godz. 12:00

Warszawa, ul. Stawki 2, Budynek Intraco, Parter, Sala B

Agenda spotkania

  • 12:00 Wprowadzenie w zagadnienia analizy fundamentalnej i analizy technicznej
  • 12:40 Rynek okiem analityka fundamentalnego
  • 13:20 Przerwa kawowa
  • 13:40 Rynek okiem analityka technicznego
  • 14:20 Podsumowanie i sesja Q&A

Prowadzący

BZ MWConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here