Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Działalność Emitenta skupia się na pracy badawczo-rozwojowej polegają na prowadzeniu szeregu innowacyjnych projektów głównie z obszaru onkologii, chorób ośrodkowego układu nerwowego, w tym choroby Alzheimera oraz immunologii.

Spółka notuje bardzo mocny okres po ujawnieniu informacji w ubiegły piątek, dotyczącej podaniu nowego leku SEL24 pierwszemu pacjentowi. Badania kliniczne odbywają się w USA, a lek dotyczy ostrej formy białaczki. Jest to kompletna nowość na rynku medycznym. Notowane ostatnio wzrosty to tak naprawdę gra pod dobre wyniki tego specyfiku. Jeżeli lek odniesie sukces to akcje spółki mogą ostro pójść do góry. W minionym tygodniu akcje drożały o prawie 14%. Patrząc na wykres, wydaje się, że okolice 35 zł mogą obecnie stanowić strefę wsparcia przy ewentualnej korekcie.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Grupa jest producentem jednorazowych lateksowych rękawic medycznych oraz znaczącym dystrybutorem jednorazowych rękawic medycznych oraz innych wyrobów medycznych i ochronnych, głównie opatrunków i produktów włókninowych.

Spółka zyskała podczas pierwszej sesji nowego tygodnia 3,4%. Na wykresie widać, że od trzech dni trwa dynamiczne odbicie od kluczowego wsparcia. Odbicie jest podparte większymi obrotami co zwiastuje powrót do trendu wzrostowego i osiągnięcie nowych maksimów. Wszystko to ma podstawy fundamentalne jakimi są dobre wyniki opublikowane w ubiegłym tygodniu. Spółka pod koniec ubiegłego roku otrzymała bardzo wysokie rekomendacje, celujące w 27 zł. Ostatnio o spółce pisałem 17 listopada.

 

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here