Naga MarketsPo danych dotyczących usługowego PMI w strefie euro, przyszedł czas na odczyt za grudzień dla Wielkiej Brytanii. Oprócz tego o godz. 10:30 pojawiło się jeszcze kilka mniej istotnych danych.

Zacznijmy od tych mniej istotnych, które zostały wcześniej zamieszczone na naszym Twitterowym profilu:

Wracając do PMI dla usług, wskaźnik ten wypadł w grudniu 2017 na poziomie 54,2. Stanowi to odczyt wyższy zarówno od prognoz (54,1) jak i poprzedniego wyniku z listopada, który osiągnął pułap 53,8.

Dane wskazują zatem na zwiększenie aktywności biznesowej w sektorze usługowym UK. Dodatkowo najnowsze badania ukazują również łagodny wzrost nowych miejsc pracy i zatrudnienia pod koniec 2017 roku.

Kabel na nowych maksimach sesyjnych

Mimo, że zakres ruchu w ciągu pierwszych 15-minut po danych to jedynie 8-pipsów, notowania zdołały ustanowić nowe maksima sesyjne. Wciąż jednak można to uznać za odrabianie spadku o silnym momentum, który rozpoczął się wczoraj rano i wyhamował w okolicach 1.3495.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here