Naga MarketsBitcoin ccSektor kryptowalut jest coraz bliżej wartości rynkowej 2 bilionów dolarów, poziomu ostatnio widzianego w maju, ale dalsze zyski napotykają przeszkodę w postaci potencjalnych nowych wymaganiach dotyczących sprawozdawczości podatkowej w USA. Kurs BTC/USD charakteryzuje się niską zmiennością w czwartek oscylując w okolicach 45 500 USD.

Bitcoin utknął w martwym punkcie. Przyczyną ustawa amerykańskiego Senatu?

Wartość ponad 8800 tokenów wzrosła o 55% do 1,95 biliona dolarów z lipcowego minimum, do czego przyczyniły się wzrosty bitcoina i etheru. Według giełdy kryptograficznej Luno, wzrost BTC utknął w martwym punkcie z powodu nadzoru nad wirtualnymi walutami w ustawie o infrastrukturze przyjętej przez amerykański Senat.Rajd bitcoina został ograniczony z powodu ustawy w Senacie USA i wynosi teraz od 45 000 do 47 000 USD – napisał Vijay Ayyar, szef Luno na region Azji i Pacyfiku w Singapurze.

Branża kryptograficzna nie dostosowała zasad sprawozdawczości podatkowej – które mają zwiększyć przychody do amerykańskiego budżetu o około 28 miliardów dolarów – pomimo dużego nacisku lobbystów, a kwestie proceduralne mogą zagrozić wysiłkom na rzecz zmiany przepisu, gdy Izba Reprezentantów zaakceptuję ustawę.

Niektórzy postrzegają regulacje jako coś negatywnego. Mój pogląd to krótkotrwały ból, długoterminowy zysk. Regulacja zwiększa przejrzystość, egzekwowanie przepisów przeciwko naruszeniom i zachęca do szerszego uczestnictwa – podkreśliła Esme Pau, analityk z China Tonghai Securities w Hongkongu

Przed odbiciem w ciągu ostatnich trzech tygodni sektor kryptograficzny był obciążony represjami w Chinach i negatywnym wpływem na środowisko energii potrzebnej do tworzenia monet i przetwarzania transakcji. Jednocześnie kradzież o wartości 600 milionów dolarów w rozrastającym się zdecentralizowanym sektorze finansowym podkreśla bieżące zagrożenia na tle bezpieczeństwa.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

invest
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs krypto | gpw comarch | akcje alior | kurs pekao | korona norweska pln | kurs forinta sprzedaż | cdprojekt notowania |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here