Naga MarketsWręczenie nagród podczas FxCuffs 2016. Fot. Piotr Szałański

Jeden z największych kongresów inwestycyjnych Europy, FxCuffs 2017, zbliża się wielkimi krokami. Już 24-25 marca w krakowskim centrum kongresowym ICE zgromadzą się tysiące inwestorów i przedstawicieli branży. Jeżeli jeszcze nie dokonałeś bezpłatnej rejestracji na to wydarzenie, to z całą pewnością zachęcą Cię atrakcyjne konkursy z nagrodami, które dla uczestników przygotowali wystawcy.


iPhone 7 od Noble Markets

Broker Noble Markets w dniach 24-25 marca zaprasza na stanowisko 33 na pierwszym piętrze krakowskiego ICE. Weź udział w konkursie tradingowym i odbierz iPhone 7 od Apple.

Sportowe samochody dla najlepszych inwestorów

Jednodniowy konkurs organizowany przez X-Trade Brokers odbywa się w partnerstwie z Fundacją FxCuffs. Zwycięża aż 15 osób, które osiągną najwyższą stopę zwrotu o godz. 16:30. Konkurs startuje 24 marca o godzinie 9:00, dozwolone jest inwestowanie tylko za pomocą aplikacji mobilnej xStation 5. Szacowana wartość 1 nagrody to aż 10 000 PLN.

BIORĘ UDZIAŁ

Nagrodą jest udział w imprezie organizowanej na najnowszym, jednym z najdłuższych w Polsce, profesjonalnym torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim w dniu 26.03.2017 r. Zwycięzcy będą mieli możliwość przejazdu samochodami takimi jak: Ferrari Italia.s., Lamborghini Gallardo, Aston Martin DB9, Ferrari California, Ferrari F430, Audi R8, BMW Z4, Ford Mustang, Nissan GTR, McLaren 650S, Mitsubishi Lancer Evo 10, Ford Focus RS.

Z konferencji odjedź Segway’em i z darmowymi środkami handlowymi

Kolejny konkurs dla odwiedzających przygotował broker Tickmill, w którym główną nagrodą jest Segwey Ninebot miniPRO o wartości ponad 3 tysięcy złotych. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają jednocześnie trzymiesięczny dostęp do rachunku VIP, a osoby zakładające nowy rachunek $30 no deposit bonus, aby bezpłatnie przetestować możliwości platformy brokera.

Szczegóły na temat konkursu i walki o Segweya zostaną zaprezentowane 24 i 25 marca na stoisku Tickmill (stanowiska 10 oraz 11).

iPady od najstarszego brokera online

Directa obecna na rynkach od 1996 roku i będąca najstarszym brokerem detalicznym online daje szansę na wygranie iPadów, zarówno 24 marca, jak i 25 marca. Pierwszego dnia organizowany będzie konkurs w ramach „Paszportu do Wall Street” drugiego natomiast inwestorzy detaliczni zmierzą się osobiście z dwoma profesjonalnymi traderami – Davidem Biocchim oraz Tomasem Kaderavekiem.

Kolejny iPad i środki handlowe od InterTradera

Szansę na zgarnięcie iPada daje również broker InterTrader. Dodatkowo za drugie i trzecie miejsce przewidziane jest zasilenie realnego konta środkami w wysokości 2000 i 1000 złotych. Uczestnicy przez cały czas targów będą mieli możliwość wzięcia udziału w szybkim quizie (test wiedzy o InterTraderze), a spośród najlepszych odpowiedzi w sobotę po godzinie 18:00 wylosowaniu zostaną laureaci.

To jedynie kilka z oficjalnie potwierdzonych konkursów. Podobnie jak w zeszłym roku, zdecydowana większość wystawców będzie oferowała odwiedzającym upominki oraz atrakcyjne nagrody w szeregu różnorakich zabaw związanych ze światem inwestowania. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, już teraz dokonaj bezpłatnej rejestracji!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here