Naga MarketsSpółka Seco/Warwick odnotowuje ponad 3 mln zł zysku netto w III kw. 2018 r.W ramach ofert sprzedaży akcji Seco/Warwick inwestorzy złożyli 11 zapisów na łączną liczbę 1 593 155 akcji, co oznacza, że spółka nabędzie wszystkie akcje objęte zaproszeniem, tj. 1 mln walorów, podała spółka. Średnia stopa redukcji złożonych ofert wynosiła 37,23% (stopa alokacji: 62,77%).

Seco/Warwick k: Średnia redukcja ofert złożonych wynosi 37,23%

Nabycie akcji nastąpi po jednolitej cenie jednostkowej 14,5 zł za akcję.

Te artykuły również Cię zainteresują

“W związku z powyższym spółka nabędzie wszystkie akcje objęte zaproszeniem, tj. 1 000 000 akcji na okaziciela spółki, […] co odpowiada 9,71% kapitału zakładowego spółki i uprawnia do wykonywania 9,71% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki. Jednocześnie, stosownie do art. 364 §2 Kodeksu spółek handlowych spółka nie będzie wykonywała praw udziałowych z akcji własnych, z wyjątkiem uprawnień do ich zbycia lub wykonywania czynności, które zmierzają do zachowania tych praw” – czytamy w komunikacie.

Seco/Warwick to jeden z największych na świecie producentów pieców do obróbki cieplnej metali. Do głównych rynków, w których działają odbiorcy jej produktów zaliczyć można przemysł motoryzacyjny, lotniczy, energetyczny, maszynowy, narzędziowy i metalurgię aluminium. Spółka od 2007 roku notowana jest na warszawskiej giełdzie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 451,54 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here