Naga MarketsSEC pomogła ethereum wyprzedzić XRP, powiedział CEO RippleBrad Garlinghouse, CEO Ripple przemawiał na wirtualnej konferencji DC Fintech Week. Z jego słów wynika, że czuję urazę do SEC za to, jak regulator potraktował ethereum, co dało ETH przewagę nad Ripple (XRP).

Gdyby nie SEC, token XRP radziłby sobie znacznie lepiej

Szef Ripple oświadczył, że kryptowaluta ethereum otrzymała zielone światło od amerykańskiego regulatora, co pomogło jej wyprzedzić token XRP stworzony przez jego firmę.Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) zarzuca Ripple, że toekn XRP jest niezarejestrowanym papierem wartościowym. W styczniu Ripple złożył wniosek do SEC o Freedom of Information Act, domagając się wyjaśnienia, dlaczego nie uznała ETH za papier wartościowy.

Sześć miesięcy później, w lipcu, sędzia okręgowy zezwolił firmie na dymisję byłego urzędnika SEC, który w 2018 roku oświadczył, że ETH nie jest papierem wartościowym.

Garlinghouse wyraźnie czuje, że jego firma miała trudniej, a późniejszy sukces ethereum jest przynajmniej częściowo spowodowany bardziej przychylnym traktowaniem przez SEC.

— W ciągu ostatnich kilku lat XRP był drugim najbardziej wartościowym aktywem cyfrowym. Gdy stało się jasne, że SEC dała przepustkę ETH, kryptowaluta ta najwyraźniej eksplodowała i ta przejrzystość jej pomogła – stwierdził CEO Ripple.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

XRP był drugą co do wielkość kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej pod koniec grudnia 2017 r. Obecnie token spadł na siódme miejsce, a od tego czasu ethereum zajmuje drugie miejsce.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here