Naga Markets

SEBA Bank, wiodący globalny bank kryptowalut, upraszczający dostęp do gospodarki aktywów cyfrowych poprzez pakiet w pełni regulowanych usług bankowych, uruchomił dziś usługi stakingu Ethereum, ofertę klasy instytucjonalnej umożliwiającą klientom zarabianie na stakingu Ethereum, drugiej największej kryptowalucie pod względem kapitalizacji rynkowej.

Wprowadzenie przez SEBA Bank usługi stakingu Ethereum jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie ze strony instytucji na zarządzanie szeregiem przypadków użycia cyfrowych aktywów, od stakingów po zdecentralizowane finanse (DeFi).Platforma zarządzania stakingiem SEBA Bank zapewnia kompleksowe i w pełni zintegrowane rozwiązanie klasy instytucjonalnej do generowania nagród z inwestycji w sieci kryptowalut Proof-of-Stake (PoS).

Platforma SEBA Banku pozwala klientom zdobywać nagrody za stakowanie w sieci, a aktywa są zabezpieczone przez rozwiązanie depozytowe klasy instytucjonalnej i rygorystyczne środowisko regulacyjne, w tym ochronę depozytów, ubezpieczenie przechowywania i wymogi kapitałowe. Takie podejście do obsługi klienta oparte na zasadzie “security-first” zapewnia inwestorom całodobowy dostęp do aktywów niezależnie od warunków rynkowych.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

– Merge Ethereum jest oczekiwanym i znaczącym kamieniem milowym dla drugiej co do wielkości kryptowaluty na świecie, zapewniając użytkownikom ulepszenia w obszarach bezpieczeństwa, skalowalności i zrównoważonego rozwoju. Uruchomienie naszych usług stakingowych Ethereum umożliwi inwestorom instytucjonalnym odegranie kluczowej roli w zabezpieczeniu przyszłości sieci za pośrednictwem zaufanego, bezpiecznego i w pełni regulowanego kontrahenta. Nasze usługi stakingowe klasy instytucjonalnej oferują kompleksową i w pełni zintegrowaną platformę do zarabiania z inwestycji w szeregu wiodących sieci kryptowalut PoS. Wprowadzając wsparcie dla stakingu Ethereum, kontynuujemy dostarczanie naszym klientom najnowocześniejszej technologii, której potrzebują, aby dotrzymać kroku szybko rozwijającej się branży aktywów cyfrowych – przyznał Mathias Schütz, Head Technology & Client Solutions w SEBA Bank.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kęty akcje opinie | notowania dolara online | comarch akcje wykres | akcje biomed lublin | zloty kurs | akcje cyfrowy polsat | kurs jsw | asseco akcje |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

XTB

Conotoxia

Poprzedni artykułKonkurs! Do wygrania wejściówki na event VIP “Blockchain w biznesie”!
Następny artykułEBC może dorównać podwyżce Fed o 75 punktów bazowych!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here