Naga MarketsTenderHut: spółka szacuje skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie 5,08 mln złW sierpniu 2021 roku spółka szacuje skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie 5,08 mln zł, co stanowi wzrost o 80% w stosunku do sierpnia 2020 roku, kiedy wyniosły one 2,82 mln zł.Narastająco, w okresie styczeń-sierpień 2021 roku spółka szacuje skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie 37,47 mln zł, co stanowi wzrost o 31% w stosunku do okresu styczeń-sierpień 2020 roku, kiedy to wyniosły one 28,52 mln zł.

TenderHut odnotowała w sierpniu skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie około 5,08 mln zł

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu zrealizowanych przychodów ze sprzedaży w sierpniu bieżącego roku, na co złożyły się zarówno efekty pracy organicznej we wszystkich obszarach naszej działalności, jak również konsekwentnie realizowanej strategii M&A. Optymalne wykorzystanie naszych zasobów programistycznych, konsolidacja nowo przejętej spółki Evertop, jak również dynamiczny rozwój naszego startupu Holo4Med, który powstał zaledwie rok temu, miały istotny wpływ na osiągnięty wynik – skomentował Robert Strzelecki, prezes zarządu TenderHut S.A.– Należy też pamiętać, że duża zmienność wywołana przez pandemię COVID-19 zaburzyła tradycyjną sezonowość sprzedaży w ubiegłym roku, co stworzyło efekt niskiej bazy – dodał prezes zarządu TenderHut S.A.

Startup Holo4Med z grupy TenderHut prowadzi aktualnie kampanię crowdfundingową na platformie StockAmbit. Spółka planuje pozyskać od 1 do 2,5 miliona złotych w drodze crowdfundingu udziałowego.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw eurocash | akcje santander | prognoza btc | cdprojekt akcje notowania | kurs livechat | cena akcji kruk | gpw asseco |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Conotoxia

investObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here