Naga MarketsScott Minerd żałuje, że nie kupił kryptowaluty shiba inu (SHIB) na początku roku
Scott Minerd

Podczas ostatniego wywiadu z Brianem Sullivanem z CNBC, dyrektor funduszu Guggenheim Partners Scott Minerd mówił o przegapieniu rajdu kryptowaluty shiba inu (SHIB). Jak zasugerował żałuje, że na początku roku nie zainwestował stu tysięcy dolarów w memiczne cyfrowe aktywo, które powstało na fali popularności dogecoina (DOGE)

Żałuję, że nie zainwestowałem w shiba inu, twierdzi Minerd

Szef firmy inwestycyjnej wartej 325 miliardów dolarów żałuje, że nie zainwestował stu tysięcy w SHIB:– W lutym lub marcu, jeśli zainwestowałbyś tysiąc dolarów w shiba coin, dziś miałbyś 2,1 miliona dolarów. Żałuję, że nie zainwestowałem stu tysięcy – mówił w rozmowie z CNBC.

Jednocześnie Minerd wydaje się nie wierzyć, że tak dynamiczny rajd cenowy spekulacyjnej kryptowaluty może się utrzymać i radzi początkującym oraz niedoświadczonym inwestorom, aby wycofali swoje środki: „Jeżeli nie rozumiesz co się dzieje, to lepiej wyjdź z rynku”

Jak szczerze przyznał, sam nie rozumie co do końca dzieje się w przestrzenie kryptowalutowej, w związku z czym wycofał z niej wszystkie swoje dotychczasowe środki. Wcześniej w lutym przewidywał, że cena BTC może dojść do 600 tys. dol.

Minerd zasłynął również ze swojej prognozy spadku cen bitcoina w okolice 10-15 tys. dol., przed kontynuacją rajdu wzrostowego. Od czasu tej projekcji wartość BTC jak na razie wzrosła jednak o ponad 100%.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMIChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here