Naga Marketsscotiabank_logo-svgSpoglądając na wykres popularnej pary walutowej oraz widząc tytuł dzisiejszego komentarza Scotiabank można zacząć zachodzić w głowę, czy rzeczywiście na wykresie królują byki. Mimo wszystko analitycy banku wydają się być pewni swego – USD/CAD powróci do wzrostów. Czy tak samo będzie z GBP/CAD?


USD/CAD

usdcaddailyPara pozostaje pod presją sprzedających już trzecią sesję z rzędu. USD/CAD testuje w tym momencie średnią z dziewięciu ostatnich dni (1,3434) i wciąż wygląda na to, że niedźwiedzie mogą jeszcze zepchnąć kurs w dół. Analitycy Scotiabank oczekują silniejszego oporu w rejonie 1,3400 oraz średniej z 21 ostatnich sesji (1,3380). W średnim terminie para powinna kontynuować wzrosty i pokonać zniesienie 50% by ostatecznie przetestować rejony 1,3840 gdzie znajduje się zniesienie 61,8%.

Codzienne komentarze makroekonomiczne, propozycje transakcji i setupy techniczne bezpośrednio na Twojej skrzynce mailowej – skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego usługi FxWatcher >>>

GBP/CAD

GBP/CAD kilkukrotnie testował wsparcie na 1,6700
GBP/CAD kilkukrotnie testował wsparcie na 1,6700

Para znajduje się obecnie w w rejonach dolnego odchylenia od tygodniowego poziomu zmienności testując po raz kolejny poziom 1,67. Analitycy Scotiabank nadal przyglądają się uważnie reakcji kursu na średnie z 50 oraz 100 okresów, które budują ruchome poziomy oporu. Według analityków banku GBP/CAD nadal ma spore szanse na kontynuowanie wzrostów i jeśli w kolejnych dniach nie odnotujemy spadku poniżej 1,64, wówczas w grze będzie test szczytów z połowy września (1,7500).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułOpcje waniliowe. Trójkąt na srebrze
Następny artykułCzwartkowy przegląd rynków – AUDUSD, GBPUSD, USDCHF, USDJPY
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here