Naga MarketsDziś tj. 19 września grupa analityków Scotiabank komentuje dalszy kurs pary walutowej USD/CAD i uzasadnia swoją opinie licznymi aspektami technicznymi. W ich opinii para USD/CAD posiada silne wsparcie cenowe w okolicach poziomu 1.2865.


Analitycy Scotiabank uważają, iż perspektywa dla USD/CAD w najbliższym czasie pozostaje spadkowa, jednak niedaleko obecnych notowań znajduje się silne wsparcie cenowe. W dzisiejszym komentarzu napisano:

– Faworyzowany trend przez fundusze na USD/CAD był od kilku dni niejasny. Istotnych informacji dostarczyły dane z zeszłego tygodnia, które były słabe dla USD i przechyliły krótkoterminowy sentyment oraz bilans ryzyk powodując spadek na tym rynku.

Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO. Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

– Wczoraj USD/CAD zahaczył o istotny poziom wsparcia 1.2980, a dziś cena go przebiła. Istotnym poziomem pozostaje 1.2890, gdzie znajduje się dołek z końca sierpnia. Nieco niżej jest w naszej opinii najważniejsze wsparcie 1.2865. Uważamy, iż dzisiejsze przebicie 1.2980 sprawiło, iż poziom ten zamienił się w ważny opór cenowy – podsumowali analitycy Scotiabanku.

Zobacz również: Danske Bank: Lira zapomniała już o podwyżce stóp. Stawiamy na spadek TRYConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJustin Bennett: RGR na EUR/USD?
Następny artykułBlok po 22 – 19 września 2018: USD/JPY, GBP/JPY
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here