Naga MarketsDziś tj. 21 sierpnia grupa analityków Scotiabank komentuje dalszy kurs pary walutowej USD/CAD i uzasadnia swoją opinie licznymi aspektami technicznymi. W ich opinii para USD/CAD posiada silne wsparcie cenowe w okolicach psychologicznego poziomu 1.30.


Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO.

Według ekspertów z działu ds. strategii walutowych w Scotiabank poziom 1.30 na parze USD/CAD powinien stanowić wsparcie w najbliższym horyzoncie czasowym. W dzisiejszym komentarzu napisali:

“Wskaźniki CPI potwierdzają nasze szacunki dla docelowego poziomu w okolicach 1.2870 dla pary walutowej USD/CAD.”

Poniżej zostały zaznaczone kluczowe poziomy w opinii Scotiabank dla USD/CAD wraz ze średnią MA100 na interwale D1:

 

Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

“Wskaźniki trendu i dynamiki ceny są umiarkowanie słabe dla dolara kanadyjskiego. W związku z tym nasze przekonanie dla pary USD/CAD skierowane jest w średnim terminie w kierunku 1.29, a następnie 1.31. Poziom wsparcia 1,3050 został przełamany i poziom 1.30 może zostać poddany testowi i będzie stanowił główny poziom wsparcia, a tuż pod nim przebiega średnia MA 100 w okolicach 1.2981. Krótkoterminowy opór będzie stanowił poziom 1.3080.” – dodali.

Zobacz również: Commerzbank komentuje dalszy kurs EUR/GBPConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJustin Bennett: EUR/USD walczy z oporem na 1,1500
Następny artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut, 21 sierpnia
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here