Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tlePortal Comparic.pl razem z Brokerem Trade.com mają przyjemność zaprosić Państwa na webinar pt. “Schematy na rynku – czyli handluj z przewagą”, który przedstawi te popularne oraz te mniej popularne schematy oraz układy występujące na rynkach na co dzień. Spotkanie odbędzie się już jutro (11.12.2018 r.) o godzinie 20:00 a jego gospodarzem będzie Maksymilian Bączkowski.


“System musi być jasny i zrozumiały” – to prawdopodobnie najpopularniejsze hasło wśród inwestorów mających już doświadczenie na rynku. Trudno się z tym nie zgodzić – w końcu czym mniej złożony oraz zrozumiały system, tym łatwiej jest nam go wykorzystać. Jednak co w praktyce oznacza ‘prosty system’? Zdecydowanie moment, w którym inwestor wolny jest od wielu ograniczających wskaźników i dodatków. Warto spojrzeć zatem na rynek w kontekście zasady 3 schematów i przekuć prostotę w przewagę na rynku!

W trakcie tego spotkania poznasz:

  • Najczęstsze schematy i układy na rynkach,
  • Dlaczego warto je znać oraz jak je wykorzystać,
  • Praktyczne przykłady krok po kroku z realnych wejść.

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora chcącego poznać alternatywę podczas handlu intraday – bez względu na na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here