Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tleHandel bez wskaźników? Bez oscylatorów? Czyste spojrzenie? Oczywiście! Handel profesjonalnych graczy często ogranicza się do pewnych prostych i sprawdzonych technik, odchodząc od komplikowania, upiększania i dodawania co rusz czegoś nowego. Z czasem ewolucji i doświadczenia w tradingu inwestorzy często posługują się sprawdzonymi, konkretnymi setupami, tak, aby jak najlepiej wykorzystać okazje rynkowe przy minimalizacji ryzyka. Zobacz w jaki sposób można do tego podejść!

“System musi być jasny i zrozumiały” – to prawdopodobnie najpopularniejsze hasło wśród inwestorów mających już doświadczenie na rynku. Trudno się z tym nie zgodzić – w końcu czym mniej złożony oraz zrozumiały system, tym łatwiej jest nam go wykorzystać. Jednak co w praktyce oznacza “prosty system”? Zdecydowanie moment, w którym inwestor wolny jest od wielu ograniczających wskaźników i dodatków. Warto spojrzeć zatem na rynek w kontekście zasady 3 schematów i przekuć prostotę w przewagę na rynku!

Te artykuły również Cię zainteresują
W trakcie tego spotkania poznasz:

  • Najczęstsze schematy i układy na rynkach,
  • Dlaczego warto je znać oraz jak je wykorzystać.
  • Praktyczne przykłady krok po kroku z realnych wejść.

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora chcącego poznać alternatywę podczas handlu intraday – bez względu na na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here