Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tleHandel bez wskaźników? Bez oscylatorów? Czyste spojrzenie? 

Oczywiście! Handel profesjonalnych graczy często ogranicza się do pewnych prostych i sprawdzonych technik, odchodząc od komplikowania, upiększania i dodawania co rusz czegoś nowego. Z czasem ewolucji i doświadczenia w tradingu inwestorzy często posługują się sprawdzonymi, konkretnymi setupami, tak, aby jak najlepiej wykorzystać okazje rynkowe przy minimalizacji ryzyka. Zobacz w jaki sposób można do tego podejść!


“System musi być jasny i zrozumiały” – to prawdopodobnie najpopularniejsze hasło wśród inwestorów mających już doświadczenie na rynku. Trudno się z tym nie zgodzić – w końcu czym mniej złożony oraz zrozumiały system, tym łatwiej jest nam go wykorzystać. Jednak co w praktyce oznacza ‘prosty system’? Zdecydowanie moment, w którym inwestor wolny jest od wielu ograniczających wskaźników i dodatków. Warto spojrzeć zatem na rynek w kontekście zasady schematów i przekuć prostotę w przewagę na rynku!

Podczas tego spotkania przedstawione zostaną kolejne schematy, które często można spotkać w codziennym handlu.

W trakcie tego spotkania poznasz:

• Najczęstsze schematy i układy na rynkach,
• Dlaczego warto je znać oraz jak je wykorzystać.
• Praktyczne przykłady krok po kroku z realnych wejść.

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora chcącego poznać alternatywę podczas handlu intraday – bez względu na na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here