Naga MarketsKiedy pojawi się hossa na WIG20? Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się głównemu polskiemu indeksowi, jego komponentom oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Tego dowiesz się oglądając cały program!

  • Po tym jak inwestorzy zachłysnęli się NewConnectem, będzie powrót do rynku głównego. Czy na WIG20 także widać okazje do kupna?
  • Ostatnie pół roku było zdecydowanie na korzyść małych spółek. To one drożały, pozostawiając wielkie firmy daleko w tyle.
  • Choć nie wszystkie, ponieważ część firm trwa w trendach wzrostowych i nie zamierza ich opuścić! Czy pojawiają się okazje do zakupu największych spółek?

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV.

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here