Naga MarketsNotowania pary walutowej CAD/JPY poruszają się od stycznia w zawężającej formacji klina. Jej dolną krawędź wyznaczana linia trendu rysowana po coraz wyższych dołkach z kolejnych miesięcy, górne ograniczenie to natomiast okolice 86.35 (dołki grudniowe w połączeniu z poziomem blokującym marcowe wzrosty przez zdecydowaną większość miesiąca).

Warto jednocześnie zauważyć, że bariera zatrzymująca potencjalną aprecjację jest dodatkowo wspierana przez poziom 87.32 (dołki z sierpnia 2015r.) oraz 38.2% zniesienia trendu spadkowego czerwiec 2015 – styczeń 2016. Główna tendencja jest więc jak najbardziej spadkowa i osoby podążające za trendem powinny szukać okazji do zagrywania właśnie w tym kierunku.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

CADJPY D1
CADJPY D1

Sprawdź również ostatnią analizę CAD/JPY w ujęciu intraday >>

Takowe natomiast powinny pojawić się w strefie oporu 86.35-87.32. Ostatni raz gdy cena testowała jej górne ograniczenie pod koniec marca, doprowadziło to do osunięć o ponad 500 pipsów aż do linii trendu. Najsilniejszym potwierdzeniem chęci dalszych spadków będzie jednak opuszczenie klina dołem i wybicie linii trendu znajdującej się obecnie na 82.33. Co prawda cena cały czas porusza się w środku klina, jednak jest to typ formacji ograniczonej czasowo – wybicie musi w końcu nastąpić, więc na pewno warto obserwować rozwój sytuacji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here