Naga MarketsSaxo Capital Markets, uruchomił dziś SaxoTraderPRO, nową platformę dla aktywnych profejsonalnych traderów i inwestorów instytucjonalnych.

SaxoTraderPRO zostało zbudowane w oparciu o możliwości dostępu do rynków światowych, oferując klientom prywatnym i instytucjonalnym ponad 35 000 instrumentów finansowych we wszystkich klasach aktywów, w tym: ETF, akcje, obligacje, CFD, Forex, kontrakty terminowe i opcje, a wszystko to z jednego rachunku.

Platforma stworzona specjalnie dla aktywnych traderów, ma zastąpić obecną platformę SaxoTrader, podczas gdy SaxoTraderGO, uruchomione w 2015 roku, nadal obsługuje szersze grono traderów detalicznych i inwestorów.

Saxo Capital Markets Australia Chief Executive, Ben Smoker, powiedział: “Zawsze staramy się przekraczać granice technologii handlowej i innowacji, wykraczając poza spektrum rynku. Proces rozwoju SaxoTraderPRO jest w dużej mierze zgodny z naszą wizją demokratyzacji rynków, zapewniając handlowcom i inwestorom profesjonalne narzędzia klasy instytucjonalnej, funkcjonalność i dostęp do rynku po niskich kosztach”.

Najważniejsze cechy SaxoTraderPRO:

  • Udoskonalony moduł zleceń
  • Inwestowanie oparte na głębokości rynku
  • Informacja o realizacji zleceń w czasie rzeczywistym
  • Zróżnicowany wachlarz zleceń algorytmicznych
  • Pakiet wykresów
  • Łańcuch opcji

Więcej informacji na polskojęzycznej stronie SaxoTraderPRO. Każdy inwestor może przez 20 dni za darmo przetestować platformę dzięki rachunkowi demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here