Naga MarketsZ doniesień prasowych wynika, że duński Saxo Bank umożliwi swoim klientom handel na ponad 5000 różnych obligacji.
Z doniesień prasowych wynika, że duński Saxo Bank umożliwi swoim klientom handel na ponad 5000 różnych obligacji.

Bondy, Bundy czy Gilty – te tajemniczo brzmiące wyrażenia już niedługo zawitają w nowej, rozszerzonej ofercie Saxo Bank. Duński bank pośredniczy już nie tylko na rynkach walutowym czy akcyjnym, ale zamierza również zawalczyć o rynek papierów dłużnych.


Obligacje skarbowe nie będą jedynymi instrumentami dostępnymi w nowej ofercie Saxo Bank. Jak informuje portal LeapRate, od października tego roku bank umożliwi handel na ponad pięciu tysiącach różnego rodzaju papierów dłużnych – od wspomnianych obligacji skarbowych po wysoko oprocentowane obligacje korporacyjne.

Sprawdź też: Saxo Bank obniża wymagania depozytowe

Jak zauważa LeapRate, bank informował przed kilkoma dniami o nawiązaniu współpracy z Morningstar Investment w celu poszerzenia możliwości handlowych klientów Saxo Bank. Obligacje jako instrumenty o stałym dochodzie są idealnym wyborem dla inwestorów o dłuższym horyzoncie czasowym lub obniżonym apetycie na ryzyko. Co więcej, fluktuacje w cenach papierów bezpiecznych mogą być również z powodzeniem wykorzystywane przez daytraderów.

Obecnie, handlować na instrumentach opartych na niemieckich, amerykańskich czy brytyjskich obligacjach skarbowych można za pomocą rachunku FxPro – sprawdź ofertę brokera i zapoznaj się z spreadami.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWindsor Brokers uruchamia nową siedzibę w Londynie
Następny artykułPrzed zamknięciem. Braster [BRA] i Agora [AGO]
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here