Naga Markets

satoshiNa morze trafi statek wycieczkowy „Satoshi” przeznaczony dla firm z rynku kryptowalut i fanów bitcoina.

  • Fani bitcoina mogą kupić kabiny na statku “Satoshi”.
  • Na jednostce za wszystko będzie można zapłacić kryptowalutami.

“Satoshi” na morzu

Ocean Builders, firma zajmująca się budową „pływających domów morskich”, kupiła stary australijski statek wycieczkowy, którego nazwa została zmieniona na „Satoshi” i planuje sprzedawać kabiny, które są na jednostce.W ogłoszeniu dyrektor operacyjny Ocean Builders, Chad Elwartowski, powiedział, że statek będzie stanowił centrum innowacji, oferując wyjątkową przestrzeń, w której przedsiębiorcy z rynku kryptowalut będą mogli tworzyć swoje sieci kontaktów.

– Z niecierpliwością czekamy na stworzenie centrum technologii i innowacji w Panamie. Naszym celem jest dowiedzieć się, jak jest żyć na morzu w sposób zrównoważony – dodał.

Statek został zbudowany w 1991 roku pod nazwą Pacific Dawn i od tego czasu był obsługiwany przez Princess Cruises i P&O Australia. Carnival Corporation, spółka macierzysta P&O, zdecydowała się sprzedać jednostkę ze względu na wpływ pandemii na branżę wycieczkową.

Teraz statek wycieczkowy nosi nazwę Satoshi od imienia twórcy bitcoina (BTC), a Elwartowski twierdzi, że na statku będą znajdować się restauracje, kasyna, usługi medyczne i park wodny. Jednostka zakotwiczy w Zatoce Panamskiej, na wyspie, na której znajduje się wiele giełd kryptowalut, a BTC będzie akceptowane przy wszystkich zakupach na pokładzie obok dolarów amerykańskich.

Kup kabinę na Satoshim!

Pierwsze 200 z 777 kabin Satoshi’ego zostanie sprzedanych na aukcjach zaplanowanych w okresie od 5 do 28 listopada. Ceny kabin wynoszą od 25 000 do 50 000 USD. Jednak kupujący muszą również płacić bieżące miesięczne opłaty, aby uzyskać pełne prawo własności do pomieszczeń.

Kabiny będą sprzedawane w takim systemie, by dać przedsiębiorcom możliwość zakupu sąsiadujących ze sobą pokoi.

XTB

Nasz pomysł dla rodzin z dziećmi to zakup pokoju z widokiem na ocean dla rodziców i zakup tańszego pokoju wewnętrznego po drugiej stronie korytarza dla dzieci – tłumaczy inicjator akcji.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Satoshi będzie dostępny do zamieszkania od początku 2021 roku.

Autor poleca też:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here