Naga MarketsZnany badacz uważa, że ​​Satoshi Nakamoto był altruistą i dlatego nigdy nie użyje swoich bitcoinów, które wykopał przy początkach istnienia projektu.

  • Badacz losów Nakamoto uważa, że ten nie wyda nigdy swoich coinów. 
  • Twierdzi, że twórca BTC był idealistą.

Satoshi Nakamoto nie wyda nigdy swoich coinów

Badacz, który zidentyfikował w sieci 1,1 miliona bitcoinów (BTC) wydobytych przez Satoshi’ego Nakamoto, powiedział, że jego badania pozwalają mu uwierzyć w to, że Satoshi był altruistą i nigdy nie wyda swoich coinów.

Sergio Demian Lerner, projektant drugiej warstwy bitcoina, w trakcie Reddit AMA powiedział, że zajęło mu aż trzy lata odkrycie wad prywatności w kodzie bitcoian, które doprowadziły do ​​odkrycia wzoru Patoshi.

Wzorzec Patoshi opisuje działania górnika, który użył nieco innego algorytmu do wydobywania BTC i który wydobył około 1,1 miliona bitcoinów. Większość osób uważa go za Satoshi’ego Nakamoto. Lerner powiedział, że postanowił nie szukać głębiej, aby nie przeszkadzać twórcy krytowaluty.

Nie chcę już więcej zagłębiać się w tę sprawę i wydaje mi się, że wystarczająco przyczyniłem się do przejrzystości bitcoina. Więcej kopania może prowadzić do strefy prywatności Satoshi’ego – wyjaśnił.

Bitcoin nie mógł być bardziej sprawiedliwy

Opowiedział, że na podstawie swoich badań i zrozumienia idei Satoshi, jaką kierował się Nakamoto, wierzy, że twórca bitcoina nigdy nie wyda wydobytych monet.

Zakładając, że Satoshi jest Patoshim, sądzę, że w oparciu o przeszłość coinów Satoshi’ego, Satoshi nigdy nie użyje swoich monet. Dlatego myślę, że nie byłoby bardziej sprawiedliwego i bardziej altruistycznego sposobu na narodziny bitcoina – wyjaśnił.

Z kolei ekspert komputerowy Ted Nelson uważa, że ​​wie, kto ukrywa się pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. W wywiadzie dla Forbesa stwierdził, że twórca BTC jest “geniuszem matematyki na poziomie Newtona”. Uważa, że Shinichi Mochizuki, japoński matematyk.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here