Naga MarketsRahim Blak ogłosił we wtorek, 11 lutego 2021 roku, start aplikacji Sapiency gdzie marki osobiste mogą łatwo dokonać swojej tokenizacji, wprowadzić własne tokeny na rynek oraz wykorzystując posiadane zasięgi w mediach społecznościowych budować ich wartość.

  • Sapiency to działający od kilku lat polski startup umożliwiający tokenizację marek własnych oraz osób
  • Teraz firma wprowadza aplikację mobilną pozwalającą na jeszcze łatwiejsze przejście przez proces tokenizacji oraz handel nowymi kryptowalutami
  • W ramach startu aplikacji jako pierwszy na platformie pojawi się Rahim Blak ze swoim tokenem RahimCoin
  • W poniższej rozmowie gościem redaktora Marcina Podlackiego są: Rahim Blak, Sławomir Zawadzki oraz Szczepan Bentyn – pomysłodawcy aplikacji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Sapiency wprowadza aplikację Sapiency. Tokenizacja marek własnych

Technologia Blockchain dojrzała do masowej adopcji. Widzimy to, chociażby na rynku aktywów czy dzieł sztuki. Sapiency zamierza wprowadzić ją w kontekst społeczny, gdzie każdy  ma wartość i w łatwy sposób będzie mógł ją zmonetyzować.

Na obecnym stadium aplikacja Sapiency pozwoli na to, aby marki osobiste po przejściu weryfikacji mogły wypuścić swój token – w oparciu o drugą warstwę transakcyjną sieci Ethereum tj. Polygon. Pozwala to na tanie i szybkie transakcje oraz wykorzystanie najnowszych protokołów DeFi, takich jak np. SushiSwap do wyceny i obrotu na rynku wtórnym.

– Świat coraz szybciej wkracza w ekonomię uwagi. Wiemy, że to, co lajkujemy, na co patrzymy i czemu poświęcamy uwagę, ma znaczenie i wartość. W świecie postępującej digitalizacji i zasypu informacjami rynki funkcjonują według własnych zasad, a wszystkim odgórnie rządzi scentralizowany pieniądz – komentuje Rahim Blak.

– To czy jesteśmy w stanie osiągnąć sukces i uwolnić swój potencjał zależy od tego, czemu poświęcamy uwagę. W Sapiency wierzymy, że uwaga staje się nową walutą. Jednak problem leży w tym, jak ją wycenić – dodaje.

Zdaniem Sapiency tokeny personalne są odpowiedzią na powyżej opisywane problemy. Spółka dąży do tego, aby każdy człowiek miał prawo do partycypowania w ekonomii na własnych warunkach, z wykorzystaniem jego włsnej waluty personalnej..

Marki osobiste będą mogły sprzedać swoje tokeny szerokiemu gronu odbiorców za pomocą łatwych płatności mobilnych, obniżając próg wejścia dla każdego członka swojej społeczności. Intuicyjny portfel do przechowywania tokenów został stworzony w taki sposób, by być częścią doświadczenia sieci społecznościowej.

invest

Wraz z kolejnymi aktualizacjami Sapiency będzie wprowadzać kolejne formy interakcji i budowania społeczności jak grupy, fora, livestreamy itp.

W ramach startu aplikacji jako pierwszy na platformie pojawi się Rahim Blak ze swoim tokenem RahimCoin, którego posiadacze doczekają się 3 wypłaty dywidendy w wysokości 7,5% już 20 maja tego roku.

– Marki osobiste, influencerzy, artyści, aktorzy, trenerzy, gamerzy czy społecznicy zainteresowani współpracą mogą się zgłaszać zarówno przez stronę Sapiency.io, jak i w aplikacji mobilnej – podsumowuje nota prasowa Sapiency.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw lotos | mercator giełda | ropa forum | akcje mercator medical | wiadomosci kryptowaluty |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here