Naga MarketsFirma analityczna Santiment ostrzega nazbyt euforycznych inwestorów bitcoina. Ponoć w najbliższym czasie może czekać nas korekta kursu.

  • Dziś BTC kosztuje ponad 19 000 USD, ale Santiment ostrzega, że cena ta może zostać wkrótce skorygowana. 
  • W podobnym tonie firma wypowiada się o ETH i XRP. Ponoć analizując nastroje na rynkach kryptowalut dochodzi do wniosku, że nadszedł czas na koretkę.

Santiment ostrzega przed spadkami kursu BTC

W swoim nowym raporcie firma twierdzi, że BTC może wkrótce zaliczyć sporą korektę. Santiment sugeruje, że odwrócenie na krótko trendu jest wysoce prawdopodobne, a to za sprawą ekstremalnie entuzjastycznego sentymentu panującego wśród traderów kryptowaluty.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zauważmy, że ostatnio rośnie już nie tylko BTC, ale też czołowe altcoiny – zwłaszcza XRP i Ethereum. Santiment dodaje, że inwestorzy powinni spodziewać się, że samo XRP osiągnie lokalny szczyt i to już w najbliższym czasie.

„Ogólnie rzecz biorąc, te poważne skoki nastrojów po stronie pozytywnej prowadzą do ostatecznego lokalnego szczytu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że może to przynieść skutek w najbliższej przyszłości, który ma zneutralizować euforię mającą miejsce wokół aktywów kryptograficznych”, tłumaczy firma.

Santiment twierdzi też, że ostrożni muszą być inwestorzy na rynku Ethereum. Zaleca „poważną ostrożność” po wzroście kursu powyżej 600 USD. Firma sugeruje też traderom zwrócenie uwagi na podaż ETH na giełdach kryptowalut – im niższa, tym lepiej.

LINK

Jeśli chodzi o Chainlink (LINK), Santiment twierdzi z kolei, że ta kryptowaluta czeka na nową falę wzrostów:

„Nastrój wokół Chainlink na Twitterze zmienił się w ciągu ostatnich kilku tygodni (…). Istnieją pewne, bardzo dzikie wahania w tym nastroju, które prowadzą do lokalnych szczytów tego projektu opartego na Ethereum, który przyciąga tak duże zainteresowanie poszczególnych członków mediów społecznościowych.”

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here