Naga MarketsPodczas dzisiejszego przeglądu na kanale Comapric24.tv, Adam Rak podjął się analizy spółki Santander SA. Podczas analizy wskazane zostały najważniejsze strefy dla spółki, dlatego zapraszamy do krótkiego przeglądu analizy technicznej oraz kilku słów na temat analizy obecnej sytuacji spółki pod względem fundamentalnym.


Dziś, czyli podczas wtorkowej serii “Tymczasem an GPW” podjęty został temat spółki Santander SA, która niedawno opublikowała swoje wyniki finansowe. Spółka z technicznego punktu widzenia znajduje się w bardzo istotnym miejscu. Bliskie okolice wsparcia cenowego 16,7 zł – oraz z wyraźną tendencją spadkową. W tym momencie ryzyko wybicia wsparcia zdaje się o wiele większe, niż szansa dalszej kontynuacji wzrostów.

wykres Santander D1 23.07.2019
Santander D1 23.07.2019

Kolejnymi poziomami wsparcia jest dopiero strefa z grudnia ubiegłego roku – czyli poziom 15 zł za akcję. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem wideo analizy autorstwa Adama Raka. tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 23.07.2019
Następny artykułLibrę czeka grilowanie w brytyjskim parlamencie?
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Szczecińskiego Klubu Inwestora „Trading Club Szczecin” oraz prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynku Forex. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych. Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here