Naga Markets

Santander Consumer Bank – bank od kredytówSzukasz kredytu gotówkowego online, wygodnego kredytu na karcie, taniego kredytu samochodowego? Sięgnij do kieszeni Santander Consumer Bank, nie bez przyczyny określanego mianem banku od kredytów.

Santander Consumer Bank – bank od kredytów jest częścią hiszpańskiej grupy Santander, obecnej na polskim rynku od 2001 roku. Do dyspozycji klientów banku jest aż 321 placówek na terenie całego kraju. Kredyt ratalny Santander Consumer Bank – bank od kredytów jest także dostępny bezpośrednio w ponad 27 tysiącach sklepów i marketów, a kredyty samochodowe w ponad 1000 salonach i komisach samochodowych! Nic dziwnego, że to właśnie SCB zasłużył na miano banku od kredytów.

Oferta kredytowa SCB

Klienci SCB mogą skorzystać z szerokiej oferty wygodnych, atrakcyjnie oprocentowanych kredytów. Wśród nich m.in.:

  • kredyty gotówkowe ze sztandarowym Mistrzowskim kredytem gotówkowym na czele;

  • kredyty samochodowe na auta nowe, używane, elektryczne i na motocykle;

  • karty kredytowe – wygodne kredyty na karcie z długim okresem bezodsetkowym.

W kolejnych akapitach przyjrzymy się im nieco bliżej.

Kredyty gotówkowe w SCB

SCB oferuje klientom indywidualnym wygodne i szybkie kredyty gotówkowe. Najpopularniejszym i najchętniej wybieranym przez klientów jest Mistrzowski kredyt gotówkowy. Sięgając po Mistrzowski kredyt gotówkowy, pożyczysz nawet 65 000 zł (jeśli jesteś klientem banku, dostępna dla nowych klientów kwota to 35 000 zł). Dodatkowe środki mogą otrzymać osoby, których minimalny dochód wynosi 2500 zł. Jego źródłem może być nie tylko umowa o pracę, ale także umowa cywilnoprawna, działalność gospodarcza, emerytura czy renta. Dużą zaletą Mistrzowskiego kredytu gotówkowego są atrakcyjne warunki cenowe, możliwość samodzielnego wyboru dnia spłaty raty oraz gwarancja stałego oprocentowania. W praktyce oznacza to, że przez cały okres spłaty wysokość oprocentowania ani Twoja rata nie wzrosną. O kredyt możesz wnioskować tak, jak lubisz – w oddziale lub online, bez wychodzenia z domu. Jeśli wybierzesz kredyt gotówkowy SCB, możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty indywidualnego ubezpieczenia na życie, a dodatkowo w ramach Pakietu „Pomoc na zawołanie” także z codziennego szybkiego oraz profesjonalnego wsparcia medycznego i technicznego.

Bossa

Kredyty samochodowe w SCB

Jeśli marzysz o zmianie auta, jednak nie chcesz lub nie możesz sfinansować zakupu gotówką, sięgnij po kredyt samochodowy. Wśród produktów oferowanych przy SCB znajdziesz kredyt na samochody używane, kredyt na nowe auto, kredyt na samochód elektryczny i kredyt na motocykl. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, bank finansuje pojazdy od osoby fizycznej, z komisu, od dealera i sprowadzane z zagranicy. Akceptuje także różne źródła dochodu (również z zagranicy) oraz daje możliwość łączenia dochodów wielu osób, również niespokrewnionych. Wisienką na torcie jest możliwość otrzymania decyzji nawet w ciągu 30 minut!

Karty kredytowe w SCB

Karty kredytowe to wygodne kredyty na karcie. Nie wszyscy wiedzą, że mogą być zdecydowanie tańsze niż inne produkty kredytowe. Jeśli spłacisz zadłużenie w trakcie trwania tzw. okresu bezodsetkowego, bank nie naliczy odsetek ((pamiętaj, że okres bezodsetkowy uwzględnia wyłącznie transakcje bezgotówkowe. Jeśli wypłacisz środki z bankomatu, bank naliczy odsetki). Wybierając kartę kredytową Visa Comfort, oferowaną przez Santander Consumer Bank – bank od kredytów, będziesz miał na to aż 54 dni. Z kartą Visa Comfort zyskasz stały dostęp do pieniędzy, możliwość płatności w sklepach (także internetowych) i punktach usługowych oraz możliwość wypłaty pieniędzy z bankomatu. Za obsługę karty nie zapłacisz ani złotówki, a wniosek złożysz szybko i wygodnie, także przez internet.

Zanim sięgniesz po kredyt oferowany przez Santander Consumer Bank – bank od kredytów, dokładnie przeanalizuj swoje potrzeby. Zastanów się także, na jakich usługach i świadczeniach najbardziej Ci zależy. Mając świadomość priorytetów, jeszcze lepiej dobierzesz kredyt do własnych oczekiwań. A to zapewni wysoki komfort obsługi i… nie obciąży portfela.

Artykuł partneraŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułWall Street w nieprzerwanej hossie. S&P 500 i Nasdaq w górę
Następny artykułBitcoin powinien stanowić 20% portfela inwestycyjnego – uważa wieloletni sceptyk BTC
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here