Naga MarketsSantander Bank Polska z kolejną Work/Café Santander Bank Polska otworzył kolejną multifunkcjonalną placówkę, w której obok oddziału bankowego goście i klienci będą mogli skorzystać z przestrzeni do pracy oraz z kawiarni. Work/Café w Gdańsku, to po Warszawie, kolejna tego typu placówka.

Santander Bank Polska otwiera kolejną coworkingową przestrzeń

Obserwujemy, jak zmienia się nasze otoczenie i potrzeby klientów. Wielu ludzi pracuje projektowo, zdalnie lub jako freelancerzy. Badania globalnej firmy doradczej Gartner wskazują, że nawet 30% pracowników będzie pracowało zdalnie już na stałe, zaś wielu zacznie, aktywniej niż dotychczas, dzielić swój czas pomiędzy pracę w biurze i poza nim. Wiemy, że obok profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości produktów konsumenci oczekują od nas także zrozumienia i dopasowania do ich trybu życia, szczególnie po zmianach, które wywołała pandemia COVID-19. Stworzyliśmy dla nich wygodną przestrzeń, w której mogą łączyć obowiązki ze spędzaniem czasu w przyjemnym otoczeniu, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich zasad sanitarnych, obowiązujących podczas pandemii – komentuje Krzysztof Piskorski, dyrektor 1 Regionu Santander Bank Polska w Gdańsku.

Rok temu bank otworzył pierwszy oddział Work/Café w centrum Warszawy, przy ul. Złotej 44. Lokalizację wyróżnia doskonała dostępność komunikacji miejskiej oraz bliskość najważniejszych punktów na mapie miasta. Z danych firmy Cushman & Wakefield wynika, że 60% łącznych zasobów powierzchni coworkingowych w stolicy znajduje się blisko centrum.

Nowy format placówki spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów banku. Doceniają oni świetną lokalizację oraz dostępność doradców w oddziale w soboty, a także możliwość rezerwacji salek na spotkania biznesowe. Przed wprowadzeniem obostrzeń związanych z pandemią w Work/Café odbywały się również wydarzenia i spotkania – od innowacji w IT, HR, po wydarzenia kulturalne i life-style.

Przestrzeń coworkingowa także w Trójmieście

Nowo otwarte Work/Café znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej 472 w Gdańsku, w popularnym kompleksie biurowym OLIVIA Business Centre (Olivia Gate). Koncepcja takiego formatu placówki, która łączy oddział banku, kawiarnię i przestrzeń do pracy, powstała w chilijskim Banco Santander, który prowadzi już 55 takich placówek. Polska jest jednym z 8 krajów na świecie, w których otwarte zostały tego typu oddziały.

Wiele osób pracuje nadal zdalnie, a otoczenie domowe często nie pozwala im na komfortowe warunki pracy. Dlatego do dyspozycji klientów oddajemy przestrzeń, w której będą mogli pracować w przyjemnym otoczeniu, zorganizują swoje spotkania biznesowe czy telekonferencje, skorzystają z zaplecza multimedialnego, sprzętu biurowego, a także uzyskają wsparcie naszych opiekunów. Mamy również nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda nam się powrócić do organizacji ciekawych wydarzeń – dodaje Roksana Malesa-Danieluk, odpowiedzialna za efektywną dystrybucję.

Goście Work/Café mogą skorzystać z szerokiej oferty kawiarni. Bank zadbał o najwyższą jakość serwowanej kawy, którą dostarcza rodzinna firma Cophi Solutions. Jej ziarna pochodzą z upraw z Brazylii, Kolumbii, Etiopii oraz Indii, ale wypalane są lokalnie w Polsce. Klienci, którzy płacą kartą Santander Bank Polska otrzymają 30% zniżki na wszystkie produkty w kawiarni.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCyfrowy juan: jak regulować chińskie CBDC?
Następny artykułPrzewidział kryzys z 2008 r. Teraz prognozuje skokowy wzrost cen złota i srebra
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here