Naga MarketsOdział Santander BankOdpowiadając na zmieniające się potrzeby klientów i rosnącą popularność zdalnego bankowania, Santander Bank Polska udostępnił na swoim kanale YouTube oraz na Facebooku krótkie filmy instruktażowe. Tłumaczą one w przystępny sposób, jak łatwo prowadzić bankowość osobistą bez względu na to, gdzie się znajdujemy. Do zdalnego bankowania zachęca ambasador marki – Marcin Dorociński.

Santander Bank Polska udostępnił na swoim kanale YouTube oraz na Facebooku krótkie filmy instruktażowe dot. zdalnego bankowania

Jednym z najbardziej zauważalnych następstw pandemii było przeniesienie wielu działań do świata cyfrowego. Trend ten dotyczy również bankowości – tu nawet klienci przyzwyczajeni do korzystania z tradycyjnej bankowości, zaczęli coraz powszechniej korzystać z kanałów zdalnych. Aby skutecznie przełamać wciąż istniejące bariery i obawy przed korzystaniem z narzędzi online, Santander Bank Polska udostępnia krótkie filmy wideo, które pokazują, jak w prosty sposób poruszać się w bankowości internetowej oraz mobilnej i załatwiać sprawy bez konieczności wizyty w banku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dotychczas udostępnione na kanałach Banku filmy poruszają takie zagadnienia jak możliwość zdalnej wymiany walut czy korzystanie z usług otwartej bankowości. Użytkownicy mogą dowiedzieć się również, jak w kilku prostych krokach ściągnąć aplikację mobilną, założyć Konto Jakie Chcę w specjalnej promocji, zlecać przelewy, dodawać ulubionych odbiorców przelewów, czy ustawić mobilny podpis.

– Poza udostępnieniem licznych rozwiązań wspierających Klientów w codziennym bankowaniu, pokazujemy także jak bezpiecznie i efektywnie z nich korzystać. Wiemy jak ważną rolę odgrywa w tym zakresie edukacja i ułatwianie na pozór trudnych procesów. Dlatego jako odpowiedzialny bank chcemy służyć naszym Klientom wskazówkami na drodze do postępującej transformacji cyfrowej. W relatywnie krótkim czasie od publikacji nasze wideo obejrzało ponad 2,5 mln użytkowników – mówi Iwona Błońska-Orzoł, dyrektor departamentu marketingu w Santander Bank Polska.

Nagrania można obejrzeć na Facebooku Banku oraz na stronie: https://www.youtube.com/c/SantanderBankPolska/videos

Na początku lipca ruszyła kampania Santander Bank Polska z Marcinem Dorocińskim w roli głównej. W filmach reklamowych aktor wcielił się we wszystkich bohaterów skrajnie różniących się wiekiem, charakterem czy zawodem i udowodnia w nich, że „Konto Jakie Chcę” dopasowuje się do każdego. Marcin Dorociński jest też twarzą i głosem kampanii usług dla małych i średnich firm, promującej otwieranie firmy w bankowości internetowej z Kontem Firmowym Godnym Polecenia. Hasło przewodnie kampanii to: Gdybym był Tobą, założyłbym firmę w Santander internet.

Za strategię komunikacji, koncepcję kreatywną i realizację kampanii odpowiada Red8 Advertising.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNotowania Dino Polska [DNP] znów na szczycie. Spółka notowana po 230 zł za akcje
Następny artykułZłoto po 1956 dol. za uncję, spekulanci redukują pozycje na COMEX
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here