Naga MarketsSpółka jest działającym na rynku europejskim przedsiębiorstwem oferującym swoim Klientom usługi projektowania i niezawodne dostawy produkowanych wyrobów gumowych, gumowo-metalowych, kombinacji z TPE, kombinacji gumy z innymi tworzywami, spełniające odpowiedzialne funkcje w wyrobach gotowych.

sanok-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie tygodniowym widać, że niedawno doszło do odnotowania nowego, historycznego maksimum notowań. Cena jednak dość szybko cofnęła się po tym osiągnięciu. Kluczowym obecnie pytaniem jest to czy było to tylko chwilowe naruszenie poprzedniego szczytu czy jednak to spadki są chwilową realizacją zysków.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

sanok-d1

Wykres dzienny pokazuje, że jest szansa na realizację pozytywnego scenariusza. Hipotezę taką opieram o kanał spadkowy, który był doskonale respektowany od lutego 2015 roku. Wielokrotnie kurs reagował na jego krawędzi. Obecne spadki mogą więc być swego rodzaju re-testem po wcześniejszym wybiciu górą. Cena znajduje się przy krawędzi kanału oraz w rejonie wsparcia okolic 60 zł. Potencjalny dołek tworzy się przy nieco wyższych obrotach. Jeżeli więc spadki są tylko korektą, to do odbicia powinno dojść już niebawem. Oczywiście, głębsze spadki zanegują taki scenariusz.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here