Naga MarketsSamsung zintegrował obsługę Tron (TRX) ze swoim sklepem ze zdecentralizowanymi aplikacjami (DApp) – Blockchain Keystore.

Według informacji z notatki prasowej opublikowanej 29 października na stronie internetowej Samsung Developers, Samsung Blockchain Keystore SDK v1.2.0 zawiera teraz interfejsy API obsługujące transakcje tokenu TRX.

Show Justina Suna w mediach społecznościowych

Samsung ogłosił, że przygotował swój pakiet SDK platformy Samsung Blockchain na konferencji Samsung Developer Conference 2019. Nowy zestaw SDK podobno poradzi sobie z podwójnym wyzwaniem, jakim jest wzmocnienie bezpieczeństwa i zbudowanie DAppsów kompatybilnych z urządzeniami mobilnymi.

Jak szybko stwierdzili komentatorzy, nowa integracja z Tron oznacza, że ​​interfejsy API dla wszystkich tokenów zgodnych ze standardami TRC10 lub 20 – jak również oparte na Tron DApps – są dostępne dla każdego, kto współpracuje z Blockchain Keystore.

Justin Sun, dyrektor generalny Tron – który to projekt sam pozycjonuje się jako konkurent dla Ethereum (ETH), łącząc zdecentralizowane finanse z szerszym zdecentralizowanym ekosystemem internetowym – w tym tygodniu próbował podsycić szum medialny wobec nadchodzącego newsa. Na swoim koncie na Twittrze pisał o nadchodzącym partnerstwie Tron z wielką korporacją.

Właściwie nie kłamał, bowiem według wyliczeń Statista, według stanu na sierpień 2019 r. Samsung ma wartość rynkową ok. 272,4 mld USD.

Firma Suna twierdzi również, że partnerstwo „szeroko rozpowszechnia Dappsy i tokeny TRON wśród miliardów klientów”.

Chiński rynek blockchaina

Tron niedawno przeskoczył token Ether (ETH) w najnowszym, cyklicznym raporcie dot. projektów kryptograficznych, który jest przygotowywany przez państwową chińską grupę roboczą ds. technologii – Centrum Informacji i Rozwoju Przemysłu (CCID).

Wczoraj TRX odnotował z kolei wzrost aż o 25% w stosunku do dolara amerykańskiego, być może z powodu prowokacyjnego postu w social mediach Suna i poparcia dla technologii blockchain ze strony chińskiego prezydenta Xi Jinpinga.

To ostatnie spowodowało ogólną eksplozję chińskiego zainteresowania bitcoinem (BTC) i blockchainem. Na rynkach nie rośnie bowiem tylko BTC i czołowe kryptowaluty, ale głównie chińskie tokeny z tego rynku. Mimo tego komentatorzy sugerują, by gracze na giełdach ochłonęli. Chińska elita zdaje się wspierać tylko samą technologię sieci bloków – bez kryptowalut.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here