Naga MarketsMarkets.com

Safecap Investments, właściciel regulowanego przez CySEC i świadczącego usługi dla klientów detalicznych Martkes.com, poinformował 27 stycznia o wyborze nowego dyrektora operacyjnego. Został nim Sharon Hadad.

Te artykuły również Cię zainteresują
Współpraca pomiędzy spółką i Hadadem rozpoczęła się we wrześniu 2013 roku – w celu uzyskania zezwolenia na zajęcie pozycji kierowniczej wyższego szczebla musiał on przejść standardową procedurą wymaganą przez cypryjskiego regulatora dotyczącą wszystkich nowo mianowanych lub zatrudnionych menedżerów.

Przed dołączeniem do zespołu Safecap Investments we wrześniu, Sharon Hadad spędził rok w IGMD gdzie odpowiedzialny był za opcje binarne, wcześniej natomiast odbywał trzyletni staż w IDI Ventures jako starszy dyrektor ds. produktowych. Do jego obowiązków w tym czasie należało między innymi tworzenie strategii zarządzania ryzykiem, tworzenie nowych zadań dla zespołu R&D a pośród nich między innymi rozwój interfejsu użytkownika, platformy tradingowej spółki oraz systemu zarządzania treścią wykorzystywanego przez pracowników biurowych.

W odniesieniu do swojego powołania Hadad w jednym z  udzielonych wywiadów tak tłumaczył długi okres oczekiwania na otrzymanie pozycji:

„Pomimo, że dołączyłem do Safecap już we wrześniu 2013 roku to dopiero niedawno otrzymałem zgodę od CySEC dającą mi możliwość działania jako dyrektor wykonawczy oraz operacyjny.”

Jeżeli chodzi o rozpoczynający się rok i plany nowego menedżera na przyszłość to chce on skupić się przede wszystkim na poszerzeniu dotychczasowej skali działalności. W grę wchodzi większa ilość operacji, nowsze rozwiązania ds. zarządzania ryzykiem, poszerzenie zespołu ekspertów oraz rozbudowanie bazy klienckiej B2C oraz B2B.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here