Naga MarketsSadovaya Group jest czwartą co do wielkości prywatną spółką wydobywającą węgiel energetyczny oraz czołową prywatną spółką górnictwa węglowego węgla energetycznego posiadającą własne kopalnie.

sadovaya w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy wskazuje na niemal nieustające spadki, które trwają praktycznie od samego początku obecności spółki na naszym parkiecie. W ciągu 5 lat cena spadła z okolic 13-14 zł na 0,15 zł. Skala spadków jest więc ogromna i wydaje się, że wszelkie próby kupna są z gatunku prób łapania „spadającego noża”. W ostatnim czasie kurs opuścił kanał spadkowy dołem co wskazuje jeszcze na zwiększenie dynamiki spadków.

sadovaya d1

Pewną nadzieją dla posiadaczy akcji może być potencjalnie się kształtująca formacja podwójnego dna ze wsparciem przy 0,15 zł. Warto jednak mieć na uwadze, że ostatni okres to problemy z płynnością na jaką wskazuje niski wolumen oraz częste luki cenowe. W takich warunkach analiza techniczna nie zdaje egzaminu dlatego do wszelkich formacji należy podchodzić z dużą rezerwą. Kluczowy opór to rejon 0,44-0,48 zł. Dopiero jego wybicie oznaczałoby pewną poprawę sytuacji.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here