Naga MarketsDamian Karbowiak wysiada z auta
Damian Karbowiak, prezes Fraktal Trader pozywał fundację Trading Jam, sąd apelacyjny również odrzucił jednak wniosek.

Rafał Zaorski poinformował w poniedziałek, że Sąd Apelacyjny w Warszawie postanowił 9 września odrzucić zażalenie Damiana Karbowiaka (Fraktal Trader) na postanowienie Sądu Okręgowego z kwietnia dotyczące ochrony dóbr osobistych oraz udzielenia zabezpieczenia przeciwko Fundacji Trading Jam (TJS). Pomysłodawca TJS przypomina jednocześnie, że 17 wrześnie miejsce będzie miała kolejna rozprawa sądowa, gdzie Fundacja spotka się z innym przedstawicielem przedsiębiorstwa Fraktal, Damianem Karbowiakiem.


Fraktal Trader przegrywa apelację w warszawskim sądzie przeciwko Trading Jam Session

Wpis Zaorskiego wraz ze zdjęciem odpisu postanowienia sądowego został opublikowany w grupie Trading Jam Session, a z treści dokumentu wynika, że sędzia Roman Dziczek odrzucił apelację Damiana Karbowiaka od wcześniejszej decyzji sądu z kwietnia dotyczącej ochrony dóbr osobistych. Pełna treść postanowienia brzmi:

„Sąd Apelacyjny (…) po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym w dniu 9 września 2019 r. w Warszawie sprawy z powództwa Damiana Karbowiaka przeciwko Fundacji Trading Jam z siedzibą w Warszawie o ochronę dóbr osobistych w przedmiocie wniosku powoda o udzielnie zabezpieczenia na skutek zażalenia powoda na postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie z dnia 3 kwietnia 2019 r. (…) postanawia: oddalić zażalenie”.

Konflikt na linii przedsiębiorstwa zajmującego się szkoleniem traderów, Fraktal Trader oraz Fundacją TJS rozpoczął się pod koniec grudnia 2018 roku, kiedy przedstawiciele Trading Jam opublikowali pierwszy z czterech materiałów przedstawiający rozmowy z byłymi pracownikami i klientami Fraktal, którzy mieli zdradzić kulisy funkcjonowania przedsięwzięcia.

Zaorski zauważa jednocześnie, że kolejna rozprawa dotycząca Fraktal Trader (tym razem reprezentowanego przez Kamila Patrykę) odbędzie się 17 września, we wtorek o godzinie 12:30. Na rozprawę zaprasza Fundacja Trading Jam w artykule zatytułowanym „Odzyskaj pieniądze od Fraktal Trader”.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here