Naga MarketsNotowania szwedzkiej spółki SAAB Automobile AB znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym i ustanawiają coraz to wyższe szczyty i dołki.

Na początku marca cena dotarła w pobliże poziomu 279.00 i od tego czasu utworzył się tam obszar oporu, który sięgnął poziomu 282.00.

Kontrakty CFD na akcje szwedzkich spółek posiada w swojej ofercie HFT Brokers

Obecnie trwa trzeci już test wspomnianego obszaru i jeśli tak jak poprzednie, okaże się on pozytywny, będziemy świadkami korekty spadkowej, która może sięgnąć przyspieszonej linii trendu wzrostowego, prowadzonej od dołka z 9-go lutego br.

Alternatywnie, wzrosty po przebiciu mogą kierować się ku potencjalnym oporom kanałów wzrostowych, widocznych na poniższym wykresie.

1205-SAAB-ABConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBetatesty MetaTrader5 Web
Następny artykułAUDCAD – interesujący PIN BAR na wsparciu
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here