Naga MarketsPodczas ostatniej analizy szwedzkiej spółki SAAB AB ich cena znajdowała się na poziomie 357.90. Wtedy też przetestowany był już poziom wsparcia przy 345.50 i oczekiwałem na domknięcie luki spadkowej z 13-go lutego br.

Kolejną koncepcją zawartą w tamtej analizie było przełamanie oporu na 366.90 i wtedy dokonywanie zakupów, zgodnych z panującym trendem wzrostowym. Opór ten faktycznie został wybity, a następnie przetestowany jako nowe wsparcie, co dało okazję do kupna. Od tego czasu cena akcji wyznaczyła maksima na poziomie 455.40.

Jak widać na poniższym wykresie, obecnie po raz kolejny znajdujemy się w pobliżu wsparcia przy 411.30, a akcja cenowa nie napawa już takim optymizmem. Przełamanie poziomu 411.30 otworzy drogę do 402.40, co wiązałoby się z domknięciem luki wzrostowej. Jeśli także ten poziom polegnie możliwe, że zobaczymy kolejny test linii trendu wzrostowego.

Kontrakty CFD na szwedzki indeks OMX 30 posiada w swojej ofercie TMS Brokers >>

Byczy pogląd na ten rynek powróci dopiero w momencie dynamicznego, znacznego wybicia nowych maksimów ponad poziomem 455.40.

Odwiedź i subskrybuj profil Comparic na TradingView >>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here